Blog

2022 En İyi Oyuncu Koltuğu Tavsiyesi

Oyuncu Koltuğu Önerileri

Oyuncu koltuğu önerisinde bulunurken koltukların ne kadar kullanılacağı, hangi işlevlere ihtiyaç olduğu gibi kriterlerin belirlenmesi önemlidir. Örneğin hoparlör desteği olan oyuncu koltuğu isteniyor olabilir ve bu kriter için doğrudan hoparlör desteği olan oyuncu koltuklarına yönelmek gerekir. Oyuncu koltuğunda hangi ihtiyaç söz konusu ise o ihtiyaca yönelik alışveriş yapmak gerekir. Exvega internet sitesinde satışa sunulan ürünler, farklı özelliklere göre kategorize edilmiştir. İstenilen oyuncu koltuğu özelliğine ulaşmak için doğrudan site içi arama motoru kullanılabilir.

Oyuncu koltuğu modelleri, oyuncuların oyun oynarken kendilerini rahat hissetmeleri oyuna odaklanmaları üzerine kurgulanmıştır. Oyuncu koltuğu alırken modellerin çeşitliliği kullanım amacına uygun olarak birbirinden ayrılır. 2022 yılında Exvega’da en sık tercih edilen oyuncu koltuklarının modelleri şu şekildedir:

  • Exvega Lunar Oyuncu Koltuğu

Exvega Lunar Profesyonel Oyuncu Koltuğu

  • Excega Andromeda Oyuncu Koltuğu

Exvega Andromeda Profesyonel Oyuncu Koltuğu Sarı

  • Exvega Lunar Active Oyuncu Koltuğu

  • Exvega Nova Oyuncu Koltuğu

Nova ölçüler

Bu oyuncu koltuklarının yanı sıra tüm oyuncu koltukları ilgi görmektedir. Oyuncu koltuklarının işlevleri, tercih aşamasında en çok dikkat edilen unsurdur.

Oyuncu Koltuğu Markaları

Oyuncu koltuğu üreten ve satış yapan marka sayısı her ne kadar yüksek olsa da piyasada önemli olan kaliteli oyuncu koltuğuna erişim sağlamaktır. Kaliteli oyuncu koltuğuna erişim sağlarken ise markalar farklı başlıklar belirlenerek incelenmelidir. Örneğin markanın satış gücünden çok markanın güvenilirliği, ürün kalitesi ve ürünün kişi için uygun olup olmadığı gibi unsurlara odaklanmak en doğru modelin bulunmasını sağlayacaktır. Oyuncu koltuğu seçiminde marka yerine fiyat ve performansa odaklanmak da önemli bir kriter olarak belirlenebilir. Exvega bu noktada hem güvenli alışverişi desteklerken hem de uygun fiyatlı ve kaliteli oyuncu koltukları ile ön plana çıkmaktadır.

En İyi Oyuncu Koltukları

Oyuncu koltuğu seçimi yapılırken ihtiyaçlara ve koltuğun özelliklerine odaklanmak gerekir. Oyuncu koltuğu seçiminde önemli olan kriter oyuncu koltuğunun sunduğu konfor ve ek özelliklerdir. Oyuncu koltuğunu ofis koltuğundan ayıran en önemli kriterlerden biri oyuncunun odaklanmasını sağlaması ve uzun süreli kullanıma uygun olmasıdır. Bazı oyunlar çok uzun sürebilmekte ve oyuncular yemeklerini dahi koltuktan kalkmadan yiyebilmektedir. Bu neden ile işlevli olması, oyun anında sakarlıklara neden olmaması ve en önemlisi vücudu dinlendirebilmesi önemli kriterler arasında yer alır.

Exvega Oyuncu Koltuğu Modelleri

Exvega oyuncu koltuğu modelleri çok çeşitlidir ve bu çeşitlilik sayesinde oyuncular istedikleri koltuğa hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Tüm koltuklar 2 yıllık garanti süreci ile satışa sunulur. Bunun yanı sıra Exvega internet sitesinden alışveriş yapıldığı takdirde 500 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişlerde kargo bedeli alınmamaktadır.

  • En Ucuz Oyuncu Koltuğu: Exvega uygun fiyatlı oyuncu koltuğu satışı yapan ve fiyat – performans oranına dikkat eden bir ilkeye sahiptir. En düşük fiyata sahip olan ürün Exvega Badboy oyuncu koltuğudur. Siyah renk ile satışa sunulan bu ürün özellikle e – spora yeni başlayanlar için tercih edilir. Tüm yaş grupları için uygun olan Exvega BADBOY oyuncu sandalyesinni boyutu ve geriye doğru yaslanma derecesi ayarlanabilmektedir. Sadece ev içi kullanım için değil ofis içi kullanımda da sık sık tercih edilir. Ayarlanabilir boyutları ile her boy uzunluğu, cinsiyet ve yaş için özel olarak kullanılabilen bir modeldir.
  • En Profesyonel Oyuncu Koltuğu: Profesyonel oyuncu koltukları arasında Exvega’nın Lunar model oyuncu koltuğu yer alır. Geriye doğru 140 derece yaslanma oranı, beli ve sırtı desteklemesi ve kol desteği olan kolçakları ile uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Bu modelin malzeme tercihi ise ürünü sadece dayanıklı hale getirmez ayrıca çok uzun yıllar boyunca kullanılmasını da destekler. Led aydınlatması bulunması, karanlık ortamda dahi rahatlıkla kullanılabilmesini sağlamaktadır. Aydınlatma oranı değiştirilebilen Exvega Lunar model oyuncu koltuğu en profesyonel oyuncu koltukları arasında yer alır.
  • En İyi Kumaş Oyuncu Koltuğu: Kumaş koltukların en önemli özelliği leke tutmaması ve kolay temizlenebilir olmasıdır. Terletmemesi ve otururken ses sorununa neden olmaması da kumaş oyuncu koltuklarının tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. En iyi kumaş koltuğu modelleri arasında bulunan Exvega Andromeda profesyonel oyuncu koltuğu ayrıca masaj özelliklidir. 5 teker üzerine yerleştirilen sarı ve siyah renkli oyuncu koltuğu bel ve boyun desteği ile de dikkat çeker. Sessiz çalışma imkanı bulunan kumaşlı oyuncu koltuğu modelinde çift kollu ayar mekanizması da yer almaktadır.
  • En İyi Masajlı Oyuncu Koltuğu: Masaj yapan oyuncu koltukları profesyonel oyuncu koltukları arasında yer alır. Profesyonel oyuncu koltuklarının ise fonksiyonları arttırılmıştır. Masaj yapan oyuncu koltuğu modelleri arasında Exvega Star Pegasus Edition model oyuncu koltuğu yer alır. Bu oyuncu koltuğu hem şık tasarımı ile ön plana çıkarken hem de özellikleri ile kendinden bahsettirmeyi başarır. Özel tasarım koltuklar arasında yer alır ve kumaşlı oyuncu koltuklarından biridir. RGB teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan masajlı oyuncu koltuğunun ayrıca sese karşı duyarlı olma özelliği bulunur.
  • En İyi Dahili Hoparlörlü Oyuncu Koltuğu: Hoparlör desteği olan profesyonel oyuncu koltukları ile oyun deneyimi bir üst seviyeye taşınıyor. Oyuncu koltuklarında yer alan hoparlör sayesinde oyunda hakimiyet kurmak daha kolay bir hale geliyor. Exvega Lunar Active black gold model hoparlörlü oyuncu koltuğu ise sadece hoparlör özelliği ile ön plana çıkmıyor. İstendiği takdirde koltuğa özel isim yazdırılabilir ve marka kaldırma gibi işlemler yapılarak özelleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir