Blog

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

Bilgisayar koltuğu fiyatları, oyun severler tarafından sıklıkla merak edilen konular arasındadır. Bu koltuklar, oyuncular arasında yaygın olarak kullanılır. Nitekim üretimleri sayesinde uzun saatler boyunca oyun oynamanızı mümkün hale getirir. Bu süreç esnasında bel ve sırt sorunlarınızı önleyecek önlemleri de vardır.

Eğer kaliteli ve profesyonel bir şekilde imal edilen ürünleri, uygun fiyata almak istiyorsanız Exvega müşteri memnuniyeti kapsamında hareket ederek size en iyi seçenekleri sunmaktadır. Kendi AR-GE merkezimizde oyuncuların tüm ihtiyaçları değerlendirilmekte, buna uygun çözümler sağlanmaktadır.

Tüm modellerimizi incelerseniz size en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa destek için iletişime geçebilirsiniz.

Exvega Dragon Special Edition Oyuncu Koltuğu

En rahat bilgisayar koltuğu modelleri arasında olan bu seçenek, special edition olarak size sunulmaktadır. Sade yapısı olmakla beraber ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Ancak isterseniz animasyon RGB ışık sistemi ekletmeniz mümkündür. Bu çerçevede Android ya da iOS cihazlarda yönetebileceğiniz uygulaması sayesinde, en iyi renk seçenekleri bulabilirsiniz.

Gelişmiş özelliklere sahip olan ürün iki kollu mekanizması sayesinde, koltuktan kaymaksızın en iyi pozisyonu almanıza yardımcı yardımcı olur. Sallanma fonksiyonu sayesinde hareketli kullanımlarda en iyi seçenekler sağlar.

Premium malzemesi sayesinde uzun yıllar boyunca, aynı verimlilikte kullanılabilmektedir. Yerli üretim olan model 2 yıl garantiye sahiptir. Kargosu ücretsiz olup yüzde 15 indirimli şekilde 3,399,00 Türk lirasıdır.

Eğer kişiselleştirme seçeneklerinin fiyatlarını incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-dragon-special-edition-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

Exvega Regulus Dahili Hoparlörlü Oyuncu Koltuğu

En rahat bilgisayar koltuğu listesinde ikinci sırada Regulus modelini tercih edebilirsiniz. Animasyonlu RGB aydınlatması 100 üzeri seçeneği desteklediği için ruh halinize göre düzenleme yapmanızı sağlar. 200 derece geri yatabildiği için rahatınızı maksimuma çıkarır. Ayrıca,

 1. Yumuşaklığı arttırılmış poliüretan dökme sünger,
 2. Sallanma beşik,
 3. Terlemeyi geciktirici kumaş döşeme,
 4. Dahili titreşim masaj,
 5. Elyaf dolgu baş yastığı
 6. Koltuğa tam yerleşmek için yanal destekler sayesinde konforunuzu maksimum seviyeye çıkartır.

İki yıl garantili olan ürün ücretsiz kargo ile tarafınıza teslim edilmektedir. Yerli üretim olup yüzde 22 indirim ile 6,999,99 Türk lirası fiyattadır. Kişiselleştirme opsiyonlarının ne kadar olduğunu görmek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-regulus-dahili-hoparlorlu-rgb-masaj-ozellikli-profesyonel-oyuncu-koltugu/ adresinden inceleme yapabilirsiniz.

Exvega Business Comfort

Exvega Business Comfort, en rahat bilgisayar koltuğu modelleri arasında hem oyun hem de çalışma için tercih edilebilir. Gelişmiş özelliklerinden bazıları şu şekildedir;

 1. 140 derece geri yatabilme
 2. Sessiz yük tekerlekleri
 3. Çift kollu ayar mekanizması
 4. Elyaf dolgu baş yastığı
 5. Elyaf dolgu bel yastığı
 6. 3D hareketli Premium kumaş kaplama kolçaklar

Modelin normal boyutu piston alçaltılmış şekilde 135 cm’dir. Tam olarak yükseltildiğinde ise +10 kazanarak 145 cm olmaktadır. Genişliği kollar dahil 85 cm’dir. Yerli üretim olan model ücretsiz kargo ve iki yıl garanti ile size sunulmaktadır.

Yüzde 12 indirime sahip olan model 2,899,00 Türk lirası fiyata sahiptir. Ürünün tüm özelliklerini ve kişiselleştirme opsiyonlarını incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-business-comfort-profesyonel-calisma-koltugu-siyah/ linkine gidebilirsiniz.

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları

Exvega Astra

Hem oyun oynarken hem de çalışırken kullanabileceğiniz en rahat bilgisayar koltuğu seçenekleri araştırıyorsanız, Astra modelimizi de düşünebilirsiniz. Oyunculara özel olarak RGB modu mevcut olup özel uygulamaya sahiptir.

Bu bağlamda 110 üzeri animasyon seçeneğiyle dilediğiniz rengi alabilir. Hem Android hem de iOS cihazlar üzerinden rahatça kontrol edilebilir yapıdadır. Model,

 1. Silikon sessiz tekerlekleri,
 2. 145 kg taşıma kapasitesi,
 3. 200 derece yatabilen yan mekanizme,
 4. Yarasa mekanizma,

Gibi özellikleri ile en iyi çözümleri sağlamaktadır. Yüzde 24 indirimli olan ürün 3,799 Türk lirasıdır. 2 yıl garantili olup ücretsiz kargo seçeneğine sahiptir. Yerli üretim olan modeli incelemek, opsiyonların da ücretini öğrenmek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-astra-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ adresine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir