Blog

Gamer Koltuğu Farkı Nedir?

Gamer Koltuğu Farkı Nedir

Gamer koltuğu farkı nedir kısmı bir hayli merak edilir. Exvega aracılığı ile üretilen her bir oyun e – spor alanında yer alanlardan oyun severlere kadar birçok alana hitap eder. Çocuklardan yetişkinlere kadar birçok yaş kesimi için çevrim içi oyunlar başta yer alacak şekilde akla gelen tüm oyunlar için olmazsa olmazlar arasında yer alan koltuk modelidir.

Bilgisayarların başında oldukça uzun zaman geçiren herkes fiyat performans açısından kendileri için en uygun olan ürünleri bulabilirler. Oyuncu koltuk modelleri Exvega aracılığı ile üretilen bir ürün olurken eşsiz tasarımları ile herkesin rahat etmesine olanak sunar. Ergonomik olarak üretilen koltuk modelleri bir yandan uygun fiyatlı yer alırken bir yandan da sağlık açısından üretilen modelleri ile gözlenir.

Gamer koltukları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız https://exvega.com/oyuncu-koltugu/ adresindeki linkimize tıklamanız yeterli olur.

EXVEGA Nova RGB Masajlı Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Nova RGB masajlı profesyonel kumaş oyuncu koltuğu hem fiyatı hem de özelleştirilebilen özellikleri sayesinde sahip olan herkesi kendisine hayran bırakır. Oyunlardan çalışma ortamlarına kadar bilgisayar başında yer alınan her sürede ne kadar yorgun hissedilirse hissedilsin bu koltuk modelleri ile her şey geride kalacak. Gamer pc koltuğu modelleri sayesinde herkes çok rahat edebilir.

Premium olarak üretimleri meydana gelen oyuncu koltuğu modelleri süet kumaşla üretilmesinden dolayı terleme gibi sorunları en aza indirir. Bu sayede duruş bozukluğu gibi sorunların en aza inmesini de sağlar.

Koltuk modellerinin teknik özellikleri;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Sese Duyarlı Ritim Özelliği ( Opsiyonel olarak ek ücretle eklenir )
 3. Titreşimli bel masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Baş destek yastığı (Elyaf dolgu)
 5. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 6. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 7. 180° Geri yatabilme, yatak olabilme özelliği
 8. Profesyonel el işçiliği gizli dikişler
 9. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 10. Krom kaplama kalın metal ayak
 11. 3 kollu ayar mekanizması
 12. Oturma alanı yukarı kalkarak baldırları destekleme özelliği – salıncak özelliği
 13. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan, oturak kısmı konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan
 14. Çalışma voltajı: 12V 5A olarak öne çıkar.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen herkes https://exvega.com/exvega-nova-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-kopya/ linkine tıklayarak merak edilen her şeyi anlık olarak görebilirler.

Gamer Koltuğu Farkı Nedir

Gamer Koltuğu Farkı Nedir

EXVEGA Astra Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Astra profesyonel çalışma ve oyuncu koltuğu modelleri sayesinde herkes kendi isteklerine en uygun olan ürünleri bulabilir. Fiyat performans konusunda bire bir uygun ürünler olurken çok farklı seçenekleri yer alır.

Uzun süre boyunca bilgisayar başında kalanlar en ufak duruş bozukluğu ya da yorgunluk hissetmeden bilgisayar başında kalır. Vazgeçilmez konfor sunmasından dolayı teknik özellikleri ile kendilerine uygun seçeneklerin sahibi olabilir. Ürünlerde gözlenen teknik özellikler ise;

 1. Silikon Sessiz Yük Tekerleri
 2. Demir 70’lik Yıldız Ayak
 3. 145 KG Taşıma Kapasiteli En Üst Seviye Amortisör
 4. Dünyanın en iyisi : Yarasa Mekanizma
 5. 200 Derece yatabilen yan mekanizma
 6. Sallanma beşik özelliği
 7. Demir İskelet Omurgası
 8. Yüksek kalite yoğun poliüretan döküm sünger
 9. Geniş 4D Kolçaklar
 10. Titreşimli Masaj Özelliğine Sahip Bel Minderi
 11. Ödüllü Özel Tasarım gibi alternatifler ile yer alır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler https://exvega.com/exvega-astra-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ adresini incelemesi yeterli olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.