Genel

İnternet Cafe Koltuk

İnternet Cafe Koltuk internet cafelerde müşterilere daha rahat olmalarına yardımcı olur. Eğer aldığınız memnuniyeti arttırmak istiyorsanız bilgisayar ve mekan tasarımının yanı sıra koltuklara da dikkat etmeniz gerekir.

Zira böylece kişiler otururken daha fazla rahat ederek işletmenizden daha fazla memnun kalabilir. Exvega oyuncuların tüm ihtiyaçlarını profesyonel bir şekilde değerlendirerek en iyi seçenekleri sunar. Eğer oyuncu koltuğu kategorimizi ziyaret ederseniz farklı ürünlerimizi görebilir, size en uygun olanları değerlendirebilirsiniz.

Tüm modellerimizde estetik, özellik ve kişiselleştirme seçenekleri farklılık gösterebilir; ancak hepsi uzun süre oturmak için özel tasarlanmıştır. Bu nedenle bel ve baş ağrılarının önüne geçer. Bunun dışında terlemeyi önleyen özel yapıları da vardır. Böylece internet cafe koltuk olarak size ve müşterilerinize uygun çözümler sunar.

İnternet Cafe Koltuk Seçenekleri

İnternet cafe koltuk modelleri oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Eğer sade ancak şık modeller arıyorsanız, Exvega Andromeda profesyonel düşünebileceğiniz seçeneklerden biridir. Gri renkli olan ürün RGB sistemi bulundurmaz. Opsiyonel olarak,

 1. Baş yastığına masaj,
 2. 4D kolçak seti,
 3. Visco sünger,
 4. Sabit 5’li ayak seti özellikleri vardır.

Bel yastığına masaj ise dahili olarak vardır.3D hareketli Premium kumaş kaplama kolçaklar sayesinde müşterilerinizi daha fazla rahat ettirebilirsiniz. Ürün dahili olarak şu seçeneklere sahiptir;

 1. 140 derece geri yatabilme
 2. Çift kollu ayar mekanizması
 3. Krom kaplama kalın metal ayak
 4. Tam sessiz büyük silikon yük tekerlekleri
 5. Elyaf dolgu baş yastığı

Böylece müşterilerinize daha rahat etmelerine yardım edebilirsiniz. İnternet cafe koltuk modelleri arasında düşünebileceğiniz bu seçeneğe https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli/ linkinden ulaşabilir, ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

İnternet Cafe Koltuk Modelleri

İnternet cafelerde kullanılan koltuklar sadece estetik ve işlevsel değil aynı zamanda dayanıklı olmalıdır. Zira gün boyunca yoğun şekilde kullanılır. Kalitesiz seçenekler yıpranmaya, görünümün bozulmasına neden olur.

Eğer güvenilir ve rahat cafe koltukları arıyorsanız, Exvega size çok sayıda fırsat teklif eder. Bunlardan bir tanesi de Exvega Lunar Active seçeneğidir. Dahili hoparlörü olduğu için müşterilerinize sesi daha iyi almalarına yardımcı olur. Masaj ve RGB özellikleri oldukça işlevsel yönleri vardır.

Ürüne istediğiniz takdirde sese duyarlılık ekletebilirsiniz. Ayrıca şu gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz;

 1. Koltuk ısıtma
 2. Sabit 5‘li ayak seti
 3. Visco sünger
 4. 4D kolçak seti
 5. Baş yastığına masaj özelliği

Böylece sadece size özel bir koltuk sipariş verebilirsiniz. Ürün 120 üzerinde animasyon taşıdığı için müşterilerinize en iyi çözümleri sunar. Işık şiddeti ayarlanabilmekte olup gerek tek renk gerekse animasyonlu şekilde kullanılabilir.

Power Bank ile çalışmakta olup bu size ürünle beraber yollanır. Kablolu şekilde kullanılmakla beraber istendiği takdirde kablosuz da çalışabilir. Böylece internet cafe koltuk modelleri arasında birçok seçenek sunar.

Eğer tüm özelliklerine bakmak istiyorsanız https://exvega.com/exvega-lunar-active-dahili-hoparlorlu-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah/ linkine giderek tüm ayrıntılarını görebilirsiniz.

İnternet Cafe Koltuk Türleri

İnternet cafenizde renkli ve ilgi çekici koltuklar sipariş vermek istiyorsanız, Exvega size birçok seçenek sunar. Estetik ve rahat cafe koltukları arıyorsanız, Exvega Orion yapabileceğiniz tercihler arasındadır. RGB olmayan ürüne isterseniz şu gibi özellikleri ekletmeniz mümkündür;

 1. Bel yastığına masaj özelliği
 2. Baş yastığına masaj özelliği
 3. Visco sünger
 4. Koltuk ısıtma
 5. Sabit 5’li ayak seti

Oyuncu koltuk modelleri arasında yer alan bu ürün yumuşak bel ve baş yastığı sayesinde uzun saatler oturmanıza izin verir. Ayrıca 180 derece geri yatabilme özelliği taşır. Eğer tüm özelleri ile birlikte incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi/ linkine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.