Blog

Oyuncu Koltuğu Tavsiye

Oyuncu Koltuğu Tavsiye

Oyuncu Koltuğu Tavsiye konusunda birçok kişinin ilk önerisi olan Exvega, avantajlı özellikleri de barındırıyor. Kumaş oyuncu koltuğu önerileri, oyun dünyasında oldukça önemlidir. Nitekim bilgisayar başından kalkmadan uzun süre oyun oynamak istiyorsanız size aradığınız çözümleri sunar. Bu kapsamda sadece normal oyuncular değil; aynı zamanda yayıncılar ve e-sporcular da vardır.

Eğer koltuğunuzu daha rahat seçerseniz bel ve baş ağrılarını önleyebilir, uzun süre terleme olmaksızın oturabilirsiniz. Böylece oyun oynarken verimin düşmesini engelleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra bel sorunlarının da önüne geçebilirsiniz.

Exvega tamamen yerli üretim oyuncu koltuğu modellerini size sunmaktadır. Her oyuncunun zevkli düşünülerek farklı ürünler sunulur. Ayrıca her koltuk ayrı şekilde, müşterilerin zevkine uygun biçimde tasarlanabilir.

Exvega Regulus Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu öneri listesinde ilk değerlendirebileceğiniz seçeneklerden biri Regulus modelidir. Animasyonlu RGB aydınlatmaya sahip olup bu bakımdan 100 üzeri animasyon destekler. Böylece özellikle yayınlarda izleyenlerinize daha iyi çözümler sunmanıza yardımcı olur.

Mobil uygulaması oldukça işlevsel olup hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir. Böylece,

 1. Işık şiddeti,
 2. Tek renk RGB,
 3. Animasyonlu RGB,
 4. RGB modu ayarlama gibi seçenekler sunar.

Sallanma beşik özelliği, terlemeyi geciktiren özel yapı, koltuk içine dahili titreşim masaj özelliği gibi seçenekler sayesinde sizi destekler. Böylece uzun süre oyun oynamak artık mümkündür. Eğer oyuncu koltuğu modellerimiz içinde tüm özellikleri incelemek ve hangi kişiselleştirme seçeneklerine sahip olduğunu görmek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-regulus-dahili-hoparlorlu-rgb-masaj-ozellikli-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkine gidebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Tavsiye

Exvega Orion Kumaş Profesyonel Mavi Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu tavsiye 2022 listesinde düşünebileceğiniz seçeneklerden bir tanesini de bu oluşturmaktadır. Uygun fiyata kaliteli, uzun süre kullanabileceğiniz bir model arıyorsanız en iyi tercihlerden biridir.

Süet kumaş dokusu Premium kaliteye sahip olup terlemeyi geciktirmektedir. Bunun yanı sıra,

 1. Elyaf dolgu bel yastığı,
 2. Elyaf dolgu yumuşak bel yastığı,
 3. Koltuğa tam yerleşme sağlayan yan destekler,
 4. 180 derece geri yatabilme,

Gibi özellikleri sayesinde konforunuzu maksimum seviyeye sahiptir. Ürünün normal yüksekliği 133 cm olup piston yükseltilmiş olarak +10 kazanmaktadır. Eğer kendiniz de incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-mavi/ linkini açmanız yeterlidir.

Exvega Dragon Special Edition

Profesyonel bir tasarıma sahip olan bu ürün, oyuncu koltuğu tavsiyeleri arasında düşünülebilecek bir yapıya sahiptir. Siyah ve kırmızının muhteşem bir uyumuna sahiptir. Bunun yanı sıra animasyonlu RGB ışık sistemine de sahip.

Bu tercih edilirse özel bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilmektedir. 110 üzeri animasyon seçeneği mevcut olup istediğiniz renk seçilebilir. Oturak ve sırt bölümünü çevresine uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra,

 1. Stereo Hoparlör,
 2. Visco,
 3. Kolçak Pedi,
 4. Ekstra Ayak Sabitleyici gibi opsiyonlar da değerlendirilebilir.

Oyuncu koltuğu modelleri arasında sağlam tabanı ve multi özellikli mekanizması sayesinde işlevsel bir yapısı bulunmaktadır. Tüm özelliklerini incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-dragon-special-edition-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkine tıklarsanız ulaşabilirsiniz.

Exvega Orion Siyah Oyuncu Koltuğu

Sade ve siyah oyuncu koltuklarını seviyorsanız, Orion modeli kapsamında olan bu ürün de tercih edilebilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Oyuncu koltuğu seçenekleri arasında,

 1. Baş yastığına isim yazdırma,
 2. Marka kaldırma,
 3. Logo yazdırma,
 4. Sabit 5’li ayak seti,
 5. Koltuk ısıtma,
 6. Visco sünger,
 7. Baş yastığına masaj özelliği,
 8. Bel yastığına masaj özelliği gibi kişiselleştirme opsiyonları vardır.

Birinci sınıf malzeme ve Premium kumaştan üretildiği için size uzun süre oturmanızda yardımcı olur. Nefes alabilmesi için özel üretildiği için terlemenizin de önüne geçer. Bunun yanı sıra elyaf dolgu baş ve bel yastığı sayesinde rahat etmenizi sağlar. https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah/ linki aracılığıyla incelemeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir