Blog

Oyuncu Koltuğu Ucuz

Oyuncu koltuğu ucuz mu? Oyuncular arasında bu soru yeni bir koltuk alma sürecinde sık sık sorulur. Genellikle uygun fiyata sahip, özellik açısından da avantajlı seçenekler tercih edilmektedir. Ancak birçok kişi aradığı çözümleri bulamamaktan şikayetçi olur.

Kendi Araştırma & Geliştirme merkezine sahip olan Exvega, oyuncu memnuniyeti kapsamında size uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Bunların hepsi birinci sınıf kaliteden, malzemeden ödün vermeden imal edilmektedir.

Hepsi yerli üretim olup size en iyi seçenekleri sunar. Eğer tüm modellerimizi incelerseniz bunlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Exvega Andromeda Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Eğer uygun fiyatlı oyuncu koltuğu arıyorsanız, bu model düşünebileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Özel kumaş yapısı sayesinde nefes alan yapıya sahiptir. Böylece terlemenizi önleyerek daha rahat oyun oynamanızı destekler.

Koltuğa tam şekilde yerleşmeniz için yan destekleri olan ürün elyaf dolgulu baş ve masaj yastığına sahiptir. Böylece daha fazla rahat etmenize yardımcı olur. Tüm yaş, kilo ve boy aralıklarında kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Oyuncu koltuğu modelleri arasında çift kollu ayar mekanizmasına sahiptir. Böylece ayarlamayı daha iyi yapmanıza yardımcı olur. 140 derece geri yatabilmekte olup iç yapı sırt 65 dansite poliüretandadır. Oturak kısmı ise konfor arttırıcı 35 dansite poliüretandır.

Ürün piston yükseltilmiş olarak 145, indirilmiş olarak 135 yapıdadır. Yüzde 17 indirimli olup 2,485,00 Türk lirasıdır. Eğer ücret karşılığında hangi opsiyonları ekletebileceğinizi değerlendirmek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Ucuz

Oyuncu Koltuğu Ucuz

Exvega Gri Andromeda Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Eğer koyu renkleri seviyorsanız, gri renkte size sunulan Exvega oyuncu koltuğu, aradığınız çözümleri sunabilir. Ürün bel yastığına masaj özelliği ile beraber geldiği için size en iyi çözümleri sağlar. Böylece uzun saatler oyun oynayabilir, belinizi masaj özelliği ile destekleyebilirsiniz.

Sessiz bir şekilde hareket etmesi için silikon tekerleklere sahip olduğu için en iyi çözümleri almanıza yardımcı olur. Çift kollu ayar mekanizması siz koltuktan kaymadan koltuğu ayarlamanıza imkan tanır. Bu bakımdan 140 derece geri yatabilme özelliği taşır.

Ürünün iç yapı sırtı, 65 dansite poliüretandır. Oturak kısmı ise konfor arttırıcı 35 dansite poliüretandır. Yerli üretim olup ücretsiz kargolanmaktadır. Bunun dışında iki yıl da garantisi vardır. Yüzde 17 indirimle, 2,485,00 Türk lirası fiyatla gelmektedir.

Eğer tüm özellikleri incelemek ve fiyatlarını incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli/ linkine gidebilirsiniz.

Exvega Orion Kumaş Oyuncu Koltuğu

Eğer kırmızı ve siyahın uyumunu seviyorsanız, uygun fiyatlı oyuncu koltuğu modelleri arasında bu seçenek de değerlendirilebilir. Premium kalitede süet kumaş dokusuna sahip olduğu için terlemeyi geciktiren, nefes alan yapısı vardır. Böylece uzun saatler rahat, konforunuz bölünmeden oturmanıza imkan tanır.

Eğer saatler boyunca oyun oynuyorsanız, ergonomik ve işlevsel fonksiyonlara sahiptir. 180 derece geri yatabilme ve yatak olabilme özelliği ile en iyi sonuçları almanızı sağlar. Bunun yanı sıra 3 kollu ayar mekanizması vardır.

Böylece ayar yaparken yerinizden kaymamanıza yardımcı olur. Yüzde 20 indirimle 2,399,00 Türk lirası olan ürün 2 yıl garantilidir. Kargosu ücretsiz olup yerli üretimdir. Eğer tüm özelliklerini incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi/ adresine gidebilirsiniz.

Exvega Andromeda Gece Mavisi Oyuncu Koltuğu

Eğer maviyi seviyorsanız, uygun fiyatlı oyuncu koltuğu modelleri arasında bu model de tercih edilebilir. Masaj özelliğine sahip olduğu için belinizi destekler. Böylece uzun saatler oyun oynamanıza imkan tanır.

Birinci sınıf kalitede malzeme ve kumaşlardan üretilen bu model terlemenizi geciktiren bir yapıya sahiptir. Bu nedenle uzun saatler sorun yaşamadan oyun oynayabilir, yayında kalabilirsiniz. 2 yıl garantili olan ürün yüzde 17 indirim ile 2,485,00 ücrete sahiptir. https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-gece-mavisi/ linkine giderek inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir