43 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

EXVEGA Nova RGB Masajlı Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Stokta var

7.590,00 TL

Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu, çevrim içi oyunlar başta olmak üzere tüm e – oyunlar ile ilgilenen kişilerin kullandığı bir koltuk modelidir. Oyuncu koltukları farklı model, özellik ve tasarımlar ile üretilmektedir. Zengin model aralığı ile herkes kullanım amacına ve bütçesine uygun oyuncu koltuğu seçimi yapabilmektedir. Model sayısının fazla olması bu noktada tüm alıcılar için geniş bir avantaj sunmaktadır. İstenilen renk, model ve özelliklerde oyuncu koltuğu almak ve kısa süre içerisinde kullanmaya başlamak mümkündür. Oyuncu koltuğu seçimi esnasında fiyat – performans olarak uyumlu modellerin yanı sıra tam koruma ve performans sağlayan modellere de bakılabilir. Geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren şirketimiz tüm oyunculara yönelik kapsamlı oyuncu koltukları sunar.

Konforlu ve Şık Oyuncu Koltuğu Modelleri Exvega’da!

Exvega tarafından ürettiğimiz ve satışını yaptığımız her bir ürün deneyimlerden ve müşterilerimizin geri bildirimlerinden ortaya çıkmıştır. Müşterilerimizin isteklerini ve dileklerini dinleyerek nasıl bir koltuk hayal ettiklerini öğrenerek bu yola girdik. Kendi deneyimlerimiz ile müşteri deneyimlerini birleştirerek hazırladığımız oyuncu koltuğu modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Oyuncu koltuğu modelleri, eşsiz tasarımlarının yanı sıra ergonomik modelleri ile de ön plana çıkar. Bu modeller, oyun esnasında hem konforu arttırır hem de oyuna odaklanmayı daha kolay bir hale getirir. Oyun sürecinde oyuncuların rahatını olumsuz yönde etkilememek üzerine kurgulanan modeller ergonomik olduğu kadar da şık bir tasarıma sahiptir. Konforlu ve şık oyuncu koltuğu almak isteyenler vakit kaybetmeden internet sitemizde yer alan ürün kataloğunu inceleyebilir.

Gamer Koltuğu Nedir?

Oyuncu koltukları oyuncular için özel olarak tasarlanan koltuklardır. Bu koltuklar uzun süreli kullanım için uygundur ve birçok avantajları bulunur. E – sporun ülkemizde de gelişmeye başlaması ve özellikle genç kitlenin oyunlara yönelmesi ile gamer koltuğu ihtiyacı da paralel bir artış göstermiştir. Daha rahat ve konforlu bir şekilde oyun oynamak, oyunun sırf rahat edilmediği için bırakılmasının önüne geçmek gibi avantajları bulunur. Farklı çeşit, model ve özelliklere sahip olan gamer koltuklarının en önemli özelliği ise bedende oluşan ağrıları hafifletmesidir.

Neden Gaming Koltuğu Kullanmalısınız?

Gaming koltuğu kullanmanın birçok nedeni bulunmaktadır. Normal sandalyeler ya da ofis sandalyeleri yerine tercih edilmesi gereken gaming koltukları oyun esnasında odaklanmayı arttırır. Sırt ve boyun desteği ile ağrıların önüne geçerek konforlu bir alan sunar. Ne kadar uzun süre kullanılır ise kullanılsın tam performans çalışmaya devam eden oyuncu sandalyesi gücünü performansından alır.

Profesyonel Oyuncu Koltuğunda Olması Gereken Özellikler

Oyuncu koltuklarının olmaz ise olmaz özellikleri bulunur. Bu temel özellikler oyuncu koltuklarını, ofis koltuklarından ayıran unsurlardır. Profesyonel oyuncu koltuğu alırken aşağıda belirtilen özelliklerin olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir. Profesyonel oyuncu koltuklarının en önemli özellikleri şu şekildedir:

  • Konforlu ve Şık Tasarım

Profesyonel oyuncu koltukları sadece sportif bir görünüme sahip değildir. Birçok kişi oyuncu koltuklarının sadece sportif ve hatta kaba bir tasarıma sahip olduğunu düşünmektedir. Exvega bünyesinde satışı yapılan her bir model farklı zevklere hitap eden tasarımları ile dikkat çeker. Şık, konforlu, zarif ve sportif olmak üzere farklı stillere sahip profesyonel oyuncu koltuğu modellerimiz bulunur.

  • Kullanışlı

Profesyonel oyuncu koltuklarımız son derece konforludur. Konforlu ve ergonomik tasarımları ise koltukların kullanışlı olmasını sağlar. Sadece oyun oynarken değil oyun sonrası bilgisayarda vakit geçirirken de kullanılabilecek koltuklardır.

  • Kalite ve uzun ömürlü

Profesyonel oyuncu koltuklarının olmaz ise olmaz olan özelliklerinden biri de kaliteli olmalarıdır. Bir koltuğun uzun ömürlü olması o koltuğun kalitesine bağlıdır. Uzun garanti süresi ve kaliteli malzeme kullanılması Exvega koltuklarının uzun ömürlü olmasını sağlar.

  • Terletmeyen yüzey

Gamer koltuğunun en önemli özelliği terletmeyen bir yüzeye sahip olmasıdır. Ortam ısısı fark etmeksizin çok uzun saatler boyunca hareketsiz kalınabilmektedir. Bu neden ile de gamer koltuğu seçiminde terletmeyen yüzeylere öncelik verilmesi gerekir.

  • 360 derece dönme özelliği

360 derece dönebilen gamer koltukları rahat hareket etmeyi ve farklı işlevleri aynı anda yerine getirmeyi sağlar. Gamer koltukların bu özelliği kullanım alanının da genişlemesini sağlar.

  • Kolay temizlenebilir ve hijyenik yüzey

Oyun koltuğu seçimi yapılırken ürünün kolay temizlenebilmesine de öncelik verilmelidir. Profesyonel oyuncu koltukları kolay temizlenir, leke tutmaz ve su geçirmez. Bu özellikleri ile temizliğe ayrılan süre kısalır ve kişiler oyunlarına konsantre olmak için daha çok vakit ayırabilir.

Neden Kaliteli Oyuncu Sandalyesi Kullanmalısınız?

Profesyonel oyuncu sandalyesi kullanmanın birçok avantajı bulunur. Bu avantajlardan dolayı da diğer sandalye ve koltukların değil doğrudan oyuncu koltuklarının kullanılması önerilir. Profesyonel oyuncuların da tercihi olan oyuncu sandalyeleri, yeni yeni e – oyun alanına giren amatör oyuncuların da tercihi olmaktadır. Kaliteli oyuncu sandalyesi yukarıda belirtilen özelliklere ek olarak odağı geliştirir. Odaklanma problemini ortadan kaldırarak rahat, ergonomik ve kullanışlı bir deneyim sunar. Özellikleri arttırılmış profesyonel ve kaliteli oyuncu sandalyeleri ayrıca uzun ömürlü kullanım için uygundur. Bir kere alıp yıllarca kullanmak isteyen kişiler profesyonel ve kaliteli oyuncu sandalyelerini tercih eder.

Gaming Koltuğu Çeşitleri ile Daha İyi Bir Oyun Koltuğu Deneyimi

En iyi oyuncu koltuğu oyuncu için özel olarak tasarlanmış gibi hissettiren modellerdir. Her bir model birbirinden farklıdır ve farklı özellikler ile tasarlanır. Modeller kadar oyuncunun seçimi de önemlidir. Her oyuncu koltuğu, her oyuncuya hitap edecek diye bir kaide bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise zevklerin, bedensel özelliklerin ve oyunda geçirilen sürenin farklı olmasıdır. Oyuncular farklı kriterler belirleyerek gaming koltuğu alırlar. Belirlenen kriterler ise çoğunlukla aşağıdaki gibi olmaktadır.

En İyi Oyuncu Koltuğu

En iyi oyuncu koltuğu kriteri profesyonel oyuncuların tercihi olan bir arama kavramıdır. En iyi oyuncu koltuklarına ulaşmak için Exvega’nın internet sitesi tercih edilebilir. Uygun fiyat garantisi, yüksek performans ve arttırılmış fonksiyonları ile birçok oyuncu koltuğuna uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkündür.

Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Profesyonel oyuncu koltukları, farklı özellikleri bir arada kullanan koltuklardır. Üst düzey kullanım imkanı sunarlar ve temizleme kolaylığından sırt desteğine kadar her bir özellik yer alır. Profesyonel e – oyuncular ve e – sporcular için tasarlanan bu koltuklar çok uzun süreler boyunca kullanmak için de uygundur. Gaming sandalye seçiminde genellikle profesyonel oyuncu koltukları aranır. Profesyonel oyuncu koltukları tüm özellikleri bulunduran ve performansı arttırmaya odaklanan özel oyuncu koltuklarıdır.

Masajlı Oyuncu Koltuğu

Masajlı oyuncu koltuklarının en önemli özelliği oyun esnasında kısa molalar vererek dinlenmeyi kolaylaştırmasıdır. Uzun süre oyun oynadıktan sonra bedende oluşan ağrılar ve kasılmalar ortaya çıkar. Oyuncular bunu fark etmese bile rahatlamaya ihtiyaçları vardır ve rahatlamalarını ise masajlı oyuncu koltuğu ile sağlayabilirler. Sırt, boyun ve bel odaklı masajın yanı sıra kolların ve tüm vücudun gevşemesi ve yenilenmesi için önemli bir özeliktir. Masajlı koltuklar farklı tasarımlara, renklere ve özelliklere sahip profesyonel modellerdir.

Kumaş Oyuncu Koltuğu

Kumaş oyuncu koltuklarının üst yüzeyinde yer alan kaplama kumaştan olur. Deri ve diğer materyallerden üretilen özel oyuncu koltukları da vardır. Kumaş oyuncu koltukları terlemeyi engelleyen, RGB’li, masajlı özel koltuklardır. Her bir koltuğun tasarımında performansı arttırmayı sağlayacak özellikler bulunur. Kumaş koltuklar da Exvega müşterilerinin en sık tercih ettiği modeller arasında yer alır.

Renkli Oyuncu Koltuğu

Renkli oyuncu koltukları çok renkli modelleri anlatmak için kullanılır. Renkli oyuncu koltukları birden çok renkten oluşur ve eğlenceli ve zevkli bir tasarıma sahiptir. Birçok oyuncunun tercih ettiği bu renkli oyuncu koltukları, kullanıldıkları alanın enerjisini de renkleri ile değiştirmektedir. Tek renkli gaming koltuklara göre kendini daha çok gösteren çok renkli oyuncu koltukları da sık sık tercih edilir.

Dahili Hoparlörlü Oyuncu Koltuğu

Headback bluetooth özelliği olan dahili hoparlörlü oyuncu koltuklarında gömülü hoparlör sistemi bulunur. Dahili hoparlör aracılığı ile oyun esnasında ses kontrolünü sağlamak, takım ile iletişime geçmek ve oyun seslerine hakim olmak mümkündür. Bu noktada önemli bir özellik olan dahili hoparlör rahatlıkla kullanılabilen özellikler arasında bulunur.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları Neye Göre Değişir?

Oyuncu koltuğu fiyatlarını etkileyen birçok unsur vardır ve bu unsurlar arasında ekonomik sebepler ile koltuk özellikleri önemli bir yer tutar. Oyuncu koltuğu fiyatlarını etkileyen ana unsur koltuk modelidir. Koltuk modelinde bulunan özellikler, hangi işlemlerin yapılabildiği ve birçok alt kriter daha oyuncu koltuğu fiyatlarını etkilemektedir. Oyuncu koltuğu üretim ve kullanım sebep ve seviyeleri de koltuk fiyatını belirleyen unsurlardır. Profesyonel oyuncular için üretilen tüm koltuklar birinci sınıf malzemeden üretilir ve en çok fonksiyona sahip modelleri oluşturur. Amatör e – sporcular ya da başlangıç seviyesi için alınacak olan bir gamer sandalyenin fiyatı da daha farklı olacaktır.

Oyuncu Koltuğu Kaç TL

Oyuncu koltuğunun fiyatları model, renk, tasarım, özellik ve işlevlere göre değişir. İnternet sitemizden ürünlerimizin fiyatlarını öğrenebilir ve taksitli satın alma yapabilirsiniz. Kapsamlı ödeme seçenekleri ile sadece banka kartı ile peşin ödeme değil kredi kartı ile taksitli ödeme de almaktayız. Oyuncu koltuğu ödemesinde Visa, Amerikan Express, Mastercard, İyziko ve Troy kartlar ile işlem yapılabilmektedir. Güvenli ödeme yöntemleri aracılığı ile kısa sürede oyuncu koltuğunu satın alabilir ve hızlı kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Oyuncu koltuğu fiyatları indirimler ve kampanyalar yapıldığı zaman daha uygun fiyatlar ile internet sitemizden alınabiliyor. Alınan her bir oyuncu koltuğu 2 sene garantili olarak satışa sunulmaktadır.

2. El Oyuncu Koltuğu Alınır Mı?

2. el oyuncu koltuğu özellikle çevrim içi satış sitelerinde sık sık karşılaşılan ve reklamı yapılan ürünlerdir. Birçok kişi daha uygun fiyatlar ile karşılaşacağını düşünerek ikinci el oyuncu koltukları almayı planlamaktadır. Ancak alınacak olan ikinci el oyuncu koltuğu fiyatları düşük olsa dahi bu koltukların servis garantisi bulunmamaktadır. Birçok üründe ise uygun fiyatlı olarak satışa sunulması ancak satın alma işleminin ardından reklamdaki ürün özellikleri ile karşılaşılmaması gibi sorunlar ile sonuçlanmaktadır. Bu tarz problemlerle yaşamamak için mutlaka orijinal ürün alınmalıdır. Orijinal olan ürünler hem garanti servisi ile hizmet verir hem de vaat edilen tüm özellikler ile gerçekte de karşılaşılır. 2. el oyuncu koltuğu almak isteyen kişilerin mutlaka orijinal satış yapılan sitelere yönelmesi gerekir. Exvega olarak sunduğumuz tüm ürünler hem 2 yıl garantili hem de orijinaldir.

2.El Oyuncu Koltuğu Mu Yeni Ucuz Oyuncu Koltuğu Mu

Oyuncu koltuğu alırken yapılan en büyük hatalardan biri araştırma yapmadan direkt 2. el ürün tercih etmektir. 2. el tercih edilen ürünlerin iyi olacağı ya da kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sunacağı ne yazık ki belirsizdir. Birçok kişi orijinal olan oyuncu koltuklarının ikinci el alınabileceğini düşünse de orijinal ürün almak her zaman daha güvenlidir. 2. el ve güvensiz oyuncu koltuğu almak yerine yeni ve ucuz bir oyuncu koltuğu almak çok daha mantıklıdır.

Koltukta bir problem yaşandığı zaman iade ve değişim politikaları izlenebilir ve garanti süresinden yararlanılabilir. Yeni ve ucuz oyuncu koltukları ayrıca avantajlı koltuklardır. Ekstra kargo maliyeti ödenmeden adrese teslim ve kurulum yapılır. Güvenli kargo ile gönderilen yeni oyuncu koltukları sağlam olarak teslim edilir. 2. el oyuncu koltuklarında ise kargo masrafı alıcıya aittir ve genellikle sağlam bir kargo ile karşılaşmak söz konusu bile olmaz. Kargoda koltuğun hasar görmesi yüksek bir olasılığa sahiptir.

Oyuncu Koltuğu Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oyuncu koltuğu alırken fiyat kadar performansa da önem verilmelidir. Ucuz oyuncu koltuğu almak sanıldığı kadar yararlı ve ekonomik olmamaktadır. Ucuz oyuncu koltuklarının kalitesi, özellikleri ve en önemlisi ise satış yapan firma önemlidir. Güvensiz alışveriş yapmamak ve sorunlar ile karşılaşmamak için oyuncu koltuğu alırken dikkat edilmesi gereken maddeler bulunur. Bu maddelerin başında güvenli işlem yer alır. Müşteri yorumları olumlu olan, daha önce birçok kişinin alışveriş için tercih ettiği ve yasal şirketlerin tercih edilmesi gerekir. Exvega olarak tüm işletme belgelerimiz ile yasal çalışma yürütmekteyiz. Müşterilerin memnuniyetini önemsiyor ve onlara en uygun ürünlerin satışlarını gerçekleştiriyoruz.

Oyuncu Koltukları Nasıl Temizlenir?

Oyuncu koltuklarının temizlenmesi kumaşın malzemesine göre değişir. Kumaş oyuncu koltuğu kullanılıyor ise bu durumda oyuncu koltuğunun temizlenmesi daha kolay olacaktır. Nemli bir bez ile sterilize edilmesi yeterlidir. Exvega olarak sat4ışa sunduğumuz tüm koltuk çeşitleri leke tutmayan, su geçirmeyen ve kolay temizlenebilir modellerden oluşmaktadır. Çok uzun süre kullanıma uygun olarak üretilen bu ürünler hasarlara da açıktır. Üzerine sıvı dökülmesi ve yemek artıklarının bulaşması gibi sorunlar ile sıkça karşılaşılır. Bu neden ile kir tutmayan ve hızlı temizlenebilir olan koltukların tercih edilmesi gerekir. Deri koltukların temizliğinde yüzeyi aşındırmayacak malzemeler kullanılması gerekir. Toz tutmayan bezler ile silinmesinde de herhangi bir sakınca bulunmaz.

Hangi Marka Oyuncu Koltuğu?

Hangi marka oyuncu koltuğunun alınması gerektiği özellikle yeni oyun oynamaya başlayan amatör e – spor oyuncularının kafasını karıştırmaktadır. Birçok marka e – sporun gelişmesi ile oyuncu koltuğu üretmeye başlamış olsa da kalite ve sürdürülebilirlik noktasında öncü olan markalara yönelmek gerekir. Fiyat ve performans değerlendirmesi, ürünün kalitesi ve uzun ömürlü kullanılıp kullanılmayacağı ve arttırılmış fonksiyonlar her zaman ilk kriterler arasında yer almalıdır.

Exvega tüm kriterlerin bir araya geldiği oyuncu koltuklarının satışını gerçekleştiren bir şirkettir. Ürettiğimiz ve satışını yaptığımız her bir ürün istenir ise özelleştirilebilir ve kişiye uygun hale getirilebilir. İsim yazdırma, isim silme ve marka kaldırma gibi birçok özelleştirme çalışması bulunur. En iyi oyuncu koltuğu, kişiye kendini iyi ve özel hissettirendir ve bu modeller ise Exvega’da satılmaktadır.

Oyuncu Koltuğu Hepsiburada Satışımız Var Mı?

Oyuncu koltuğu ya da yayıncı koltuğu ismi ile satışa sunulan koltuklarımız hepsiburada şubemizde de satışa sunulur. Hepsiburada satışlarımız olmasına rağmen en uygun fiyatlara ve farklı modellere daha kolay erişmek için internet sitemizi tercih edebilirsiniz. İnternet sitemizde daha uygun fiyatlar ile satış yapılmaktadır. İnternet sitemizde 500 Türk lirası ve üzerinde alışveriş yapıldığı zaman kargo ücreti de alınmamakta olup ücretsiz kargo hizmeti sağlanmaktadır. Ürün kataloğumuza hepsiburada adresimizden ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz.