Tek bir sonuç gösteriliyor

EXVEGA Mission Profesyonel Oyuncu Masası

Stokta yok

4.999,00 TL

Oyuncu Masası

Oyuncu masası, oyuncular için özel olarak tasarlanan bir masadır. Oyuncu masasının tasarısında kullanılan her bir fonksiyon farklı bir amaca hizmet etmektedir. Oyuncu masası, e – spor ile ilgilenen ya da sadece vakit geçirmek için e – oyun oynayan kişiler düşünülerek tasarlanmıştır. Oyuncu masasının tasarımında kullanılan her bir ayrıcalık, oyunun daha verimli hale gelmesi için düşünülmüştür.

Konforlu ve Şık Oyuncu Masası Modelleri Exvega’da!

Oyuncu masaları işlevi arttırılmış masa türleri arasında yer alır. Ofis masalarına göre daha fazla özelliği bir arada bulunduran çok yönlü tasarıma sahip olurlar. Oyuncu masasının tasarımı şık ve konforludur. Farklı ögeleri ve tasarım özelliklerini bir arada bulunduran oyuncu masasının farklı bölmeleri vardır.

Gamer Masası Nedir?

Gamer masası e – spor ile ilgilenen kişilerin oyundaki verimlerini arttırmak üzerine tasarlanmış bir masadır. Farklı bölmeler ve raflar bulunan masa düzeni, doğrudan oyuna odaklanmayı ve çoklu ekran kullanımını destekler niteliktedir. Kolay hareket alanı sağlar ve oyun esnasında kablo dağınıklığı gibi çok basit sorunlar ile de uğraşılmasına izin vermez. Tüm sorunları çözmek ve ergonomik bir rahatlık sunmak için hazırlanmış olan Exvega profesyonel oyuncu masası oyuncuların performanslarını arttırmaya odaklanır.

Neden Gaming Masası Kullanmalısınız?

Gaming masası oyunculara kompakt ve düzenli bir alan sunar. Dağınıklığın önüne geçmek ve oyun esnasında konsantrasyonu arttırmak için bu masalar tercih edilir. Profesyonel oyuncular için özel olarak tasarlanan oyuncu koltuğu ve oyuncu masası modelleri ekran karşısında uzun zaman geçiren kişiler için uygundur.

Profesyonel Oyuncu Masası Nasıl Olmalı?

Profesyonel oyuncu masası seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Öncelikle masanın hangi işlevler için kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Bu işlevler ve ihtiyaçlar belirlendikten sonra en doğru model kolaylıkla alınabilecektir. Oyuncu masası nasıl olmalı sorusunun cevabı niteliğinde olan Exvega Mission Profesyonel Oyuncu Masasının özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

Oyuncu Masası Özellikleri

Oyuncu masalarının temel özellikleri konforu sağlamak ve ergonomik bir alan sağlamaktır. Tüm bilgisayar ve oyun ekipmanlarının belirli bir yerde toplanması da oyuncu masalarının özellikleri arasında yer alır.

  • Konforlu ve Şık Tasarım

Exvega oyuncu masası, şık bir tasarıma sahiptir. Şık bir tasarım sağlanırken konfordan ve rahat kullanım imkanından da vazgeçilmemiştir. Exvega oyuncu masası tasarımı sadece ev içi alanlarda değil ofis ve diğer çalışma alanlarında da rahatlıkla kullanılabilir.

  • Yeterli Ölçüler (Uzunluk ve Genişlik)

Gamer masasının ölçüleri kapsamlı bir şekilde tasarlanarak planlanmıştır. Exvega profesyonel oyuncu masasının yüksekliği 146 cm ve genişliği ise yan rafları da dahil edildiği zaman 185 cm’e yükselmektedir. Yan raflar ölçüye dahil edilmediğinde genişliği 140 cm’dir.

  • Kullanışlı

Kullanışlı bir tasarıma sahip olan gamer masasının farklı bölmeleri bulunur. Toplam 7 raf ile kullanıma sunulan ürünün tüm rafları farklı işlevler için kullanılabilir ve raf yerleri değiştirilebilir. Bilgisayar kasasını koymak için en altta yer alan ayrı 2 raf, üstünde ana raf düzeni ve onun üzerinde ise farklı ekipmanlara ayrılan ergonomik raflar yer alır.

  • Kalite ve Uzun Ömürlü

Kaliteli malzemelerden üretilen Exvega oyuncu rafı uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimi sunar. Kullanışlı olması ve kullanım esnasında sorun çıkarmaması gibi sebeplerden dolayı kısa sürede masaya adapte olunabilmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü olan masanın rengi de oldukça ilgi çekicidir.

Neden Kaliteli Oyuncu Masası Kullanmalısınız?

Oyuncu masasının kaliteli olması birçok unsuru etkilemektedir. Kaliteli bir oyuncu masası diğer masalara göre daha uzun ömürlü olmaktadır. Masanın kullanım ömrü ise dayanıklılığı ile eş değerdir. Kaliteli gaming masası oyunculara verilen değeri de gösterir. Kaliteli masalar sadece uzun ömürlü değil aynı zamanda hasarlara karşı da dayanıklıdır.

Gaming Masası Çeşitleri ile Daha İyi Bir Deneyim

Gaming masasının çeşitleri oldukça kapsamlıdır. Sadece masadan oluşan modeller olduğu gibi raflı sisteme sahip modeller de bulunur. Çok çeşitli olması işlevin dağılması anlamına da gelmektedir. Exvega’da satışı yapılan oyuncu masası kompakt ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Bu özellikler aynı zamanda ürünün neden tercih edilmesi gerektiğini söyler.

En İyi Oyuncu Masası

Bir oyuncu masasının en iyi oyuncu masası olması için oyuncunun masaya adapte olması gerekir. Eğer oyuncu, masaya adapte olamıyor ve kullanmakta zorlanıyor ise bu durumda o masanın en iyi oyuncu masası olmasının bir değeri kalmamaktadır.

Profesyonel Oyuncu Masası

Profesyonel oyuncu masası farklı kullanım amaçlarını bir araya getiren kapsamlı bir masa modelidir. Sadece bilgisayarı yerleştirmek için değil aynı zamanda bilgisayar ekipmanlarını, kamera, ışık, mouse, saat ve oyunların yerleştirilmesi için de kullanılır.

Oyuncu Bilgisayar ve Çalışma Masası Seçimi

Oyuncu masası seçimindeki en önemli kriter bilgisayar ebatları da olabilir. Exvega oyuncu masası iki ekranın rahatlıkla kullanılabileceği genişliğe sahiptir. Hem çalışma masası hem de oyuncu masası olarak kullanılabilir bir tasarıma sahiptir.

Oyuncu Masası Fiyatları Neye Göre Değişir?

Oyuncu masasının fiyatları masanın işlevine göre değişmektedir. Boyut, işlev, tasarım ve diğer özellikler oyuncu masasının fiyatlarını etkiler. Oyuncu masasının fiyatlarını karşılaştırmak için Exvega internet sitesi kullanılabilir.

Oyuncu Masası Kaç TL

Exvega oyuncu masası fiyatları ürüne göre değişmektedir. Ürünlerin işlevleri, kullanım amaçları ve tasarımları gibi unsurlar oyuncu masalarının fiyatını yakından etkiler.

2.El Oyuncu Masaları Alınır Mı?

İkinci el oyuncu masalarının satışı yapılsa da bu masaların garanti ve teknik servis problemleri bulunur. Ürünlerin asıl satıcısının güvenilir olmaması gibi problemler ile de karşılaşılması mümkündür. 2. el oyuncu masalarının alınması yerine orijinal masaların alınması tavsiye edilir. Tasarımcı ve işçilik düşünüldüğünde emeğin karşılığını verebilmek için orijinal ürünler tercih edilmelidir

2.El Oyuncu Masası Mı Yoksa Yeni ve Ucuz Oyuncu Masası Mı?

İkinci el bilgisayar masaları yeni ve ucuz oyuncu masalarına göre daha maliyetli olmaktadır. Bu maliyetin en önemli sebebi ise kargo ve diğer unsurlardır. İkinci el oyuncu masası almak yerine yeni, ucuz ve güvenilir oyuncu masaları satın alınmalıdır.

Oyuncu Masası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Oyuncu masası alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün sağlam teslim edilmesidir. Satın almadan önce belirtilen özellikler ile satın alınan ürünün uyumu aynı olmalıdır. Bu neden ile de güvenilir yerlerden alışveriş yapmak ve tüketici kurallarına uygun hareket eden şirketleri tercih etmek gerekir.

Hangi Marka Oyuncu Masası?

Oyuncu çalışma masası veya oyuncu bilgisayar masası almak isteyen kişiler marka yerine özelliklere ve kaliteye önem vermelidir. Bir ürünün kaliteli olup olmadığı kullanılan malzemeden anlaşılmaktadır. Ayrıca marka güvenliği ve tüketici hakları gibi unsurlar da hangi marka oyuncu masasının alınması gerektiğini söyleyen temel seçim kriterleridir.

Oyuncu Masası Hepsiburada Satışımız Var Mı?

Exvega hepsiburada.com üzerinden ürün satışı gerçekleştirmektedir. Çevrim içi ürün satış kanallarında yer alınsa da ürünlerde yapılan indirimlerden yararlanmak ve ücretsiz kargo ile alışveriş yapmak için internet sitesinden alışveriş yapılması tavsiye edilir. Oyuncu bilgisayar masası modeline ulaşmak ve güvenle satın almak için Exvega internet sitesi rahatlıkla tercih edilebilir.