Blog

The Forest Kaç GB?

The Forest Kaç GB

The Forest kaç GB sorusunun yanıtını pek çok oyun sever gibi sizler de merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle bu oyunu oynayabilmeniz adına oyun oynayacağınız bilgisayar içerisinde belirli bir depolama alanı bulunması gerekir. Kullanılabilir olarak bulunması gereken bu depolama alanı ise 15 GB kadardır. Eğer bilgisayarınız içerisinde bu kadar kullanılabilir depolama alanı bulunmaz ise oyunu oynayabilmeniz mümkün olmayacaktır.

The Forest oyunu oynamak istiyorsanız eğer tek dikkat etmeniz gereken nokta depolama alanı olmayacaktır. Bununla birlikte belirli sistemsel özelliklerin de bilgisayarınızda yer alması gerekecektir. Bu sistem özelikleri ne kadar gelişmiş olur ise oyundan elde edeceğiniz deneyim daha keyifli hale gelecektir.

The Forest Kaç GB

The Forest Kaç GB

The Forest Minimum Sistem Gereksinimleri

The Forest minimum sistem gereksinimleri bu oyun için de diğer tüm oyunlar gibi olmazsa olmazdır. Eğer sistem özellikleri yeterli olmayan bir bilgisayarda bu oyunu oynamaya kalkarsanız kesinlikle hayal kırıklığına uğrarsınız. Böyle bir durum ile karşılaşmamak adına bilgisayarda yer alması gereken en düşük sistem özellikleri şöyledir;

 1. İşletim Sistemi: Windows 7
 2. İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
 3. Bellek: 4 GB RAM
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
 5. DirectX: Sürüm 9.0
 6. Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

The Forest Önerilen Sistem Gereksinimleri

The Forest önerilen sistem gereksinimleri özellikle de ortalama maliyetler ile bir bilgisayar temin ederek oyunu daha iyi şekilde oynamak isteyenler tarafından tercih edilir. Sizler de ortalama fiyatlar ile birlikte bu oyunu daha iyi bir bilgisayarda oynamak isterseniz dikkat etmeniz gereken belirli sistem özellikleri olur.

The Forest oyununu ortalama olarak daha iyi şekilde oynamak istediğinizde sizler için önerilen sistem gereksinimleri ise şöyledir;

 1. İşletim Sistemi: Windows 7
 2. İşlemci: Quad Core Processor
 3. Bellek: 4 GB RAM
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
 5. DirectX: Sürüm 9.0
 6. Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Tabi ki istediğinize göre bu özelliklerden daha iyi bir bilgisayar da seçebilirsiniz. Böylelikle de oyunu oynamak sizler için çok daha keyifli bir hal alabilir.

The Forest İçin En İyi Gamer Koltuklar

En iyi gamer koltuklar ile sizler de The Forest gibi eğlenceli bir oyunu çok daha keyifli biçimde oynayabilirsiniz. Bunun için de Exvega içerisinde yer alan EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Gece Mavisi gibi farklı modeller arasından kendinize en uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

Exvega içerisinde yer alan bu model de oyuncu koltukları arasından oldukça dikkat çeken bir modeldir. Modelin teknik özellikleri ise şöyledir;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Titreşimli andromeda masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 140° Geri yatabilme
 7. Profesyonel el işçiliği
 8. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 9. Krom kaplama kalın metal ayak
 10. Çift kollu ayar mekanizması
 11. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan, oturak kısmı konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir