Blog

Toptan Ofis Koltuğu

Toptan ofis koltuğu iş yerleri için özel üretilen çözümlerdir. Eğer oturarak uzun saatler çalışılması gereken bir iş yapıyorsanız, koltukların ağrı yapmayan ve terletmeyen yapıda olması gerekir. Aksi durumda çalışanlar da bu durumdan rahatsız olacak, performanslarında azalma görülecektir.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, Exvega ile hepsini bir arada bulabilir, size en uygun olan çözümleri keşfedebilirsiniz. Farklı modelleri inceleyerek iş yeriniz için en uygun olan modele karar verebilirsiniz.

Eğer tek şekilde değil toptan almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek  bilgi vermeniz yeterlidir. Böylece daha iyi çözümler alabilirsiniz.

Toptan Ofis Koltuğu Modelleri

Toptan ofis koltuğu farklı seçeneklere sahiptir. Eğer en doğru olan koltuğu tercih etmek istiyorsanız ayrıntılara göz atarak uygun çözümlere kavuşabilirsiniz. Exvega Business comfort bu bakımdan tercih edebileceğiniz ürünlerden biridir.

Zengin bir kişiselleştirme listesine sahip olan ürün, bel ve baş yastığına masaj özelliği ekleyebilmenize olanak tanır. Böylece uzun süre oturmalar için daha iyi çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca dahili bir şekilde şu seçenekler de yer alır;

 1. 140 derece geri yatabilme
 2. Çift kollu ayar mekanizma
 3. Profesyonel el işçiliği
 4. Elyaf dolgu baş ve bel yastığı
 5. 3D hareketli Premium kumaş kaplama kolçaklar
 6. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler

Böylece toptan ofis koltuğu modelleri arasında bu ürün size en iyi çözümleri sağlar. Sade yapısıyla ofislerde rahat şekilde kullanılabilir. Eğer tüm özelliklerini görmek, fotoğraflarına bakmak istiyorsanız https://exvega.com/exvega-business-comfort-profesyonel-calisma-koltugu-siyah/ linkini takip edebilirsiniz.

Toptan Ofis Koltuğu Seçenekleri

Ofis koltuklarının çalışma hayatına uygun olması gerekir. Bu bakımdan sadelik büyük önem taşır. Eğer buna ofisin görünümünü bozmayacak bir şıklık katmak istiyorsanız, Exvega Astra Profesyonel yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Opsiyonel olarak,

 1. Animasyonlu RGB Işık Sistemi
 2. Stereo Hoparlör
 3. Visco
 4. Kolçak Pedi
 5. Ekstra Ayak Sabitleyici

Bunlar tercihe göre eklenebilir. Toptan ofis koltuğu modelleri arasında şu gibi dahili özellikleri vardır;

 1. Sessiz silikon yük tekerlekleri
 2. 70’lik demir yıldız ayak
 3. 200 derece yatabilen yan mekanizma
 4. Sallanma beşik özelliği
 5. Titreşimli masaj özellikli bel minderi
 6. Geniş 4D kolçaklar
 7. Demir iskelet omurgası

Ofis sandalyesi olarak kullanabileceğiniz bu seçenek her iş ortamında tercih edilebilir. Eğer kendiniz de incelemek, neler sunduğunu ve nasıl görüntüsünü incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-astra-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ linkine tıklamanız yeterlidir.

Toptan Ofis Koltuğu Türleri

Ofis koltukları uzun süre oturmaya uygun, terletmeyen bir yapıya sahip olmalıdır. Böylece çalışırken daha fazla rahat etmenize yardımcı olur. Ofis koltuğu bakımından seçenek sunan Exvega bunu en kaliteli şekilde deneyimlemenizi sağlar.

Bu modellerimizden biri olan Exvega Kuasar Profesyonel, ofislerinizde tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Tercih edebileceğiniz harici özellikler,

 1. Bel yastığına masaj özelliği,
 2. Baş yastığına masaj özelliği,
 3. 4D kolçak seti,
 4. Visco sünger,
 5. Koltuk ısıtma,
 6. Sabit 5’li ayak seti şeklindedir.

Toptan ofis koltuğu olarak sipariş verebileceğiniz bu ürün dahili olarak 180 derece tam yatabilme özelliğine sahiptir. Hafızalı sünger bel yastığı konforunuzu üst seviyeye çıkartır. Tam metal iskeleti sayesinde dayanıklı bir yapısı vardır.

Ürünü https://exvega.com/exvega-kuasar-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-gri/ linkine giderek incelemeniz mümkündür. Eğer bunun dışında da seçeneklerimizi görmek istiyorsanız, oyuncu koltuğu kategorisindeki sade modelleri değerlendirebilir, uygun görünenleri sipariş verebilirsiniz.

Şayet tek veya birkaç tane değil toplu halde almak istiyorsanız bizimle iletişim kurarak konu ve istediğiniz model hakkında bize bilgi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir