EXVEGA

TADO TEKNOLOJİ HİZ. ÜRT. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Kendi AR-GE merkezimizde oyuncuların ihtiyaçlarını belirleyerek ve onları dinleyerek geliştirdiğimiz oyuncu ekipmanlarını, kendi bilgi ve tecrübemizle birleştirerek yenilikçi ürünler üretiyoruz.

2019 Yılında AR-GE merkezimizin kuruluşuyla başlayan hikayemizin perde arkasında 14 yıllık üretim ve teknoloji birikimi yer alıyor.

2019 Şubat – 2020 Kasım ayları aralığında yaklaşık 1.5 yılı aşkın süre boyunca analizler ve geliştirmeler yaptık, E-Spor oyuncuları ve uzun süreli bilgisayar kullanımı sağlayan tüketicilerden oluşan bir grup ile çalıştık. Test ürünleri yaparak profesyonel kullanıcıların kullanımına sunduk. Aldığımız geri bildirimler doğrultusunda her seferinde geliştirmeler sağladık. 2020 Aralık ayı itibariyle ” mutlu müşteri ” hedefiyle ürünlerimizi tüketicilerimize sunduk.

20 ‘den fazla çalışanımız, yerli üretimimiz, kendimizi yenileyen ve teknolojiyle mobilyanın harmanlamasını yapan ekibimiz ile avrupaya açıldık.

 

Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi 09:00 – 17:00

 

Sermayemiz

%100 Yerli sermayedir.

Ayrıca tedarikçilerimizin tamamı Türk firması

 

Vizyonumuz

Dünya’da Gaming sektöründe elit ve seçkin konumda olabilmek, Türk firması olarak yabancı memleketlerde tanınmak.

 

Misyonumuz

Kalite ve özel tasarımlarla; Farklı olmak, farklı kılmak.

 

Çalışanlarımız

Tüm birimlerimiz kendi alanlarında seçkin personellerle donatılmıştır, işin ehlidir. Düzenli eğitimlerle sürekli beslenirler.