EXVEGA, 20 ‘den fazla çalışanı, merkez ofis ve kendine ait olan fabrikasında kendi ürünlerini kendi üretmektedir.

Satışa sunduğumuz tüm ürünler faturalıdır ve 2 yıl garantilidir.

EXVEGA Stoklu çalışmaktadır, müşterilerimizin bir çoğu özelleştirme talebinde bulunduğu için stoklarımız yarı mamül şeklinde tutulmaktadır. Gelen siparişe göre ürünler hazırlanarak tamamlanmakta ve tüketicilere gönderilmektedir.

Ürünlerimiz büyük oranda kurulu gönderilmektedir, ancak kargoda hasar görmemesi için 2-3 parça halinde size gelmektedir. Ürünlerimizin kurulumu basittir ve ortalama 10 dakika sürmektedir. Gerekli kurulum ekipmanları, klavuzları ürünlerimizin yanında gönderilmektedir dolayısıyla kurulum için farklı bir ekipmana sahip olmanız gerekmez.

EXVEGA Markası memnuniyet odaklı çalışan bir markadır, dolayısıyla 14 gün boyunca ürünü beğenmediğiniz takdirde iade edebilirsiniz. Buradaki şartlarımızda çok basit, ürün size ulaştığı şekilde orjinal kutu ambalaj ile gönderilmesi ve ürünün herhangi bir zarar almamış olması yeterlidir.

EXVEGA kullanıcı odaklı çalışır ve ürettiği ürünler uzun süre testlere tabii tutulmuştur. Dolayısıyla bizim için ilk sırada maddi gelir elde etmekten öte kullanıcı memnuniyeti yer alır. Özel tasarımlarımız, kumaş yoğunluklu döşemelerimiz, en üst sınıf mekanik kalitemiz, emsalsiz patentli teknolojik ürünlerimiz önde gelen tercih sebepleri arasında. Bu arada bir dip not 🙂 EXVEGA Kullanıcılarının %30 ‘u daha önce farklı marka ürünler kullanmış ve memnun olmadıkları için EXVEGA Oyuncu koltuğu satın almıştır.