Sipariş Adımları

1
Ürünleri Seçin ve Sepete EkleyinEXVEGA ‘dan dilediğiniz ürünü seçin ve sepetinize ekleyin.
2
Teslimat Adresini Ekleyin

Teslimat için daha önce kayıt edilen bir adresinizi seçin ya da yeni adres ekleyerek devam edin.3

3

Ödeme Yöntemi Seçin

Size sunulan kredi kartı ile ödeme, Havale/EFT ödeme gibi alternatiflerden birini seçin.

4
Sipariş ÖzetiSiparişinizi onaylamadan önce “Özet” sayfasından girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve değiştirmek istediklerinizi değiştirin.
5
Siparişiniz OnaylansınVerdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olduğunuzda Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretlemenizin ardından “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik Adımları

Web sitesinin sağ üst kısmında bulunan kişi ikonu-> hesap oluştur a tıklayarak üye olabilirsiniz. Üyelik için aktif bir e-mail adresinizin olması gerekmektedir.

K.V.K.K.

EXVEGA elektronik ticaret işlemleri nedeniyle tüketicilerden elde ettiği kişisel bilgi ve verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlemekte ve gizli tutmaktadır. EXVEGA tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere https://exvega.com/k-v-k-k-politikasi/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çocukların İşlem Yapması

EXVEGA olarak 15 yaşından küçük çocukların doğrudan satın alabileceği ürünler satmıyoruz. Çocuklar, bu yaş grubuna yönelik ürünleri bir yetişkin aracılığı ile satın alabilirler. Bu nedenle 15 yaşın altındaysanız, Hepsiburada’yı doğrudan kullanamazsınız.

Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

EXVEGA.com ve tüketici arasında doğacak uyuşmazlıklarda Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir.