Blog

En İyi Fiyat Performans Oyuncu Koltukları

En iyi fiyat performans oyuncu koltukları biri birinden farklı model ve tasarımları ile ön plana çıkarken oyunlarda yer alırken daha rahat etmeniz için özel olarak üretilmektedir. Üretimlerimizde yer alan tüm modeller e-sporcular, yayıncılar ya da herhangi bir oyuncu tarafından dilediği zaman tercih edilebilir. Böylesi koltukları bir kere almak adeta ömür boyu kullanmaya yardımcıdır. Kaliteden asla ödün vermeyen modeller, bir yandan da şık tasarımları ile herkesi kendisine hayran kılmaktadır.

Exvega oyuncu koltuğu modelleri üretimleri sırasında AR-GE merkezinde yapılan planlamalar ve özel imalat ile müşterilere sunduğu modelleriyle birçok çözüme ulaşmayı başarır. Beyaz, siyah gibi birçok renkte üretilmesi her istenilen modele anında ulaşım fırsatı sunuyor.

En iyi performans oyuncu koltuğu için RGB modeller de bulunur. Hem tek renk hem karmaşık renklerin yer aldığı geniş ürün skalamız her kesime uygundur.

Exvega Andromeda Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu alma düşüncesindeyseniz yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alarak, bu modeli incelemektir. Oyun oynanan anlarda anında istediğiniz en iyi çözümleri sunarken çok rahat bir yapısı olmasından dolayı birçok rahatlığı içerisinde barındırır. Bel yastık kısımlarında masaj özelliklerinin yer alması uzun saatler boyunca kullanmaya yardımcı olur.

Profesyonel düzeylerde işçiliklerin meydana gelmesinin yanı sıra ileri teknoloji ile üretimler sağlanır. Maksimum rahatlık sunulurken bu anlarda;

 1. Elyaf dolgudan meydana gelen baş yastıkları
 2. Elyaf dolgulu olan titreşimli masaj yastığı
 3. Birinci sınıf kumaşla üretimler sağlanır.

Adresimizde yer alan tüm ürünleri inceleyerek, herkes hayalinde olan oyuncu koltuklarına çok rahat bir şekilde ulaşabilir. Bu sayede hayallerin ötesinde olan rahatlıklar adeta en uygun fiyatlarla gözlenir.

Exvega Vulcan Oyuncu Koltuğu

Exvega oyuncu koltuğu modelleri genel olarak incelenecek olduğu zaman bu model ilk sıralarda yer alır. Hem oyuncu koltuğu hem de çalışma koltuğu olarak tercih edilebilir. Boy ve kilo özelliklerine göre kişiler için özel üretimleri vardır. Birden fazla boyutu olması, tüm müşterilere anlık hitap etmesini sağlar. Üretimler sırasında;

 1. Küçük boy: 150 ile 169 cm – 110 kg
 2. Orta boy: 170-189 cm – 145 kg
 3. Büyük boy: 190-205 cm – 145 kg olarak sağlanır.

Tüm özelliklerin yanı sıra isteyenler için;

 1. ARGB,
 2. 4D Kolçak Seti,
 3. Visco Sünger,
 4. Headback Hoparlör,
 5. Masaj ve Baş Yastığı gibi seçenekler ekletilebilir.

Bu sayede tüm oyun severler kendi tarzlarına uygun olan ürünleri çok rahat bir şekilde bulabilirken oyunlarda istenilen zevkleri almayı başarabilir.

Exvega Star Pegasus

Exvega star pegasus oyuncu koltukları birden fazla renk modeli ile gözlenir. RGB modeller arasında bulunur. Bundan dolayı isteyen herkes mobil uygulama ile istedikleri renkleri ayarlayabilir. Bu sayede daha uzun süre boyunca istenilen modeller kullanılabilir.

Bilgisayar ortamlarında istenildiği zaman renk modları animasyonlu ya da RGM modlarında ayarlamalar yapılabilir. Hem android hem İOS işletim sistemli cihazlara indirilen mobil uygulamaları açmak yeterlidir. Kablosuz çalışan bir yapısı olmasından dolayı herkes için istenilen kaliteleri rahat bir şekilde sunabilir. İsteyenler için kablolu olan modeller de bulunur.

Power Bank ile çalışan modelleri yer alsa bile bu ek ürünler, ürünlerin yanlarında gönderilir. Her zaman fiyat performans açısından en kaliteli üretimleri sağlarız. Bu yüzden de bizlerden tercih edilecek tüm ürünler rahat bir şekilde incelenerek, satın alınabilir. Oyun sırasında daha eğlenceli ve rahat vakit geçirmek artık çok kolay.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir