Blog

Homeoffice Çalışanlar İçin Koltuk Önerileri

En Pahalı Oyuncu Koltukları 2023

Homeoffice çalışanlar için koltuk önerileri sayesinde sizler de kendinize en uygun olan koltuk modellerini bulabilirsiniz. Daha iyi odaklanabileceğiniz çalışmalar için koltuk seçimi konusunda oldukça hassas davranmanız gerekecektir. Ne kadar rahat ve çalışmalarınız için uygun bir koltuk seçimi yaparsanız, çalışmalarınızdan da o kadar verim alabilirsiniz.

Homeoffice çalışan kişiler, uzun saatler boyunca masa ve koltuk başında çalışma hayatlarını sürdürür. Eğer çalışma alanı yeteri kadar konforlu olmaz ise ilerleyen zamanlarda bel ve boyun gibi bölgelerde ağrılar meydana gelir. Bunun yanı sıra duruş bozuklukları ve çeşitli sağlık sorunları da meydana gelebilir.

Çalışma alanlarını iyi bir biçimde dekore etmek isteyenlerin özellikle de çalışma koltuğu konusunda iyi bir seçim yapmaları gerekir. Seçilen koltuklar eğer ne kadar konforlu olur ise çalışma esnasında rahatsızlık hissi de o kadar ortadan kalkacaktır.

Sizler de kendiniz için uygun bir çalışma koltuğu seçimi yapabilirsiniz. Masaj yapan koltuk seçeneklerine kadar pek çok farklı çalışma koltuğu seçeneği bulunur. Hem konfor hem de bütçenize uygun olarak farklı modeller arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Homeoffice Çalışanlar İçin Koltuk Önerileri

Homeoffice Çalışanlar İçin Koltuk Önerileri

Çalışma Koltuğu Nasıl Seçilmelidir?

Sizler de çalışma koltuğu nasıl seçilir sorusunun yanıtını arıyor olabilirsiniz. Öncelikli olarak bu koltuk modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken belirli kriterler bulunur. Bu kriterlerden en önemlisi kesinlikle konfordur. Ancak konfora önem verirken de aşırıya kaçmamak gerekir. Aşırı derecede rahat olan koltuklarda bu kez de uyku gelmesi gibi sorunlar meydana gelebilir.

Sorunsuz ve sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturmak istiyorsanız eğer karşınıza pek çok farklı koltuk seçeneği çıkacaktır. Elbette ki bu ortamlarda masalar da oldukça önemlidir. Ancak özellikle de koltuk seçimi esnasında bir hayli titiz davranmak gerekmektedir.

Koltuk seçimleri yapılırken omurga sağlığına uygun olan modellerin belirlenmesi gerekmektedir. Ortopedik malzemelerden oluşturulan pek çok farklı koltuk modeli bulunmaktadır. Sizler de çalışma koltukları arasından seçimlerinizi gerçekleştirirken bu tür detaylara oldukça önem vermeniz gerekecektir.

Uzun süre boyunca oturarak çalıştığınız işler için başarılı sayılabilecek pek çok koltuk bulunur. Ancak bu koltukların birçoğu ortopedik değildir. Sizlerin bu durum karşısında özellikle de sağlığınıza önem vermeniz gerekecektir. Bunun için de oldukça rahat ve sağlık açısından uygun olan modeller arasından seçimlerinizi gerçekleştirmeniz önem taşır.

En İyi Çalışma Koltuğu Modelleri

En iyi çalışma koltuğu modelleri özellikle de sağlık açısından uygun olan çalışma koltuğu modelleridir. Sizler de kendiniz için güzel bir çalışma alanı oluşturmak istediğiniz zaman farklı koltuk modelleri karşınıza çıkacaktır.

EXVEGA Nova RGB Masajlı Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu gibi Exvega içerisine biri birinden kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Belirttiğimiz oyuncu koltuğu modelinin teknik özellikleri şu şekildedir;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Bluetooth mobil uygulama kontrollü yoğun led aydınlatma, onlarca farklı aydınlatma modu içerir. Aydınlatma değeri düşürülüp yükseltilebilir.
 3. Sese Duyarlı Ritim Özelliği ( Opsiyonel olarak ek ücretle eklenir )
 4. Titreşimli bel masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 5. Baş destek yastığı (Elyaf dolgu)
 6. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 7. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 8. 180° Geri yatabilme, yatak olabilme özelliği
 9. Profesyonel el işçiliği gizli dikişler
 10. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 11. Krom kaplama kalın metal ayak
 12. 3 kollu ayar mekanizması
 13. Oturma alanı yukarı kalkarak baldırları destekleme özelliği – salıncak özelliği
 14. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan, oturak kısmı konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan
 15. Çalışma voltajı: 12V 5A (Adaptör ürüne dahildir)

5 thoughts on “Homeoffice Çalışanlar İçin Koltuk Önerileri

 1. Mühendis bey dedi ki:

  Kaliteli ve profesyonel içeriklere sahip grafikleri çok iyi olan bir sayfa tebrikker

 2. Mustafa Görkem Uysal dedi ki:

  Ben burdan ders çalışmak için bir koltuk satın aldım ve gayet kullanışlı.

 3. Zehra Erbek dedi ki:

  Kaliteli ve profesyonel içeriklere sahip grafikleri çok iyi olan bir sayfa tebrikker

 4. toprak özgür dedi ki:

  Rahat bir koltuğum yoktu o yüzden burayı tercih ettim çok rahat gayet kullanışlı

 5. Enes dedi ki:

  Bende aldım çok memnunum herkese tavsiye ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir