Blog

Masaüstü Oyuncu Bilgisayar Masası

Masaüstü Oyuncu Bilgisayar Masası

Masaüstü oyuncu bilgisayar masası oyun severlerin oyunlarda daha rahat yer almaları için özel bir şekilde tasarımları meydana gelmiştir. Oyuncu masalarının tasarımları sırasında öne çıkan her bir fonksiyon farklı amaçlara hizmet etmesi ile bilinir. Oyuncu masaları daha çok e – spor alanlarında ilgilenenlerden sadece oyun başında vakit geçirmek isteyenlere kadar özel bir şekilde tasarımları meydana gelmiştir. Oyuncu masalarının tasarımları sırasında öne çıkan her bir ayrıcalık oyunların daha verimli hale gelmesi için özel olarak düşünülmüştür.

Konforlu ve şık olan tasarımlar sayesinde oyuncu masası modelleri Exvega farkı ile adresimizde yer alıyor. Ofis masaları ile kıyaslanacak olduğu zaman biri birinden farklı olan özellikleri barındıran çok yönlü tasarımlar gözlenir.

Gamer masaları e – spor alanlarında yer alan kişilerin oyunlarda daha verimli olmalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarımları yapılan masalardır. Oyuncu masalarının tasarımları genel olarak çok şık ve konforlu olarak yer alır. Farklı olan ögelerin yanı sıra tasarım özelliklerinin bir arada olmasına yardımcı olan oyuncu masaları birçok farklı bölmeler ile yer alır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://exvega.com/ linki ile istedikleri her bilgilere anlık olarak erişebilirler.

EXVEGA Mission Profesyonel Oyuncu Masası

Masaüstü Oyuncu Bilgisayar Masası

Masaüstü Oyuncu Bilgisayar Masası

EXVEGA Mission Profesyonel Oyuncu Masası oyunculara daha çok kompakt ve düzenli olarak yer alan ortam sunar. Her bir üründe biri birinden farklı olan özellikler yer alırken profesyonel oyuncu masaları sayesine oyun severler rahatlıkla yer alır.

Normal masa boyutlarına oranla daha geniş ve yüksek yapısının yer almasından ötürü isteyenler için çift ekran seçenekleri gözlenir. Bu sayede herkes istediği her bir ürünü çok daha rahat bir şekilde alabilir. Bir yandan konfor bir yandan da kalite ön plana çıkarken bir yandan da bütçeler ön planda tutularak oldukça uygun fiyatlar ile yerini alır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi alarak ürünlerin teknik özelliklerini öğrenmek isteyen kişiler https://exvega.com/exvega-decked-profesyonel-oyuncu-masasi/ linkine tıklayarak ürünün tüm detaylarına daha rahat bir şekilde erişebilirler.

EXVEGA Orion Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Orion Profesyonel Kumaş oyuncu koltuğu Premium kalitelerde yer alan süet kumaşlarının dokusundan ötürü terlemeler en geç halde olurken konforu sayesinde herkese uygun olarak yer alır.

Rahat oturma imkanı sunan bir koltuk olmasının yanı sıra uzun süre boyunca bilgisayar başında kalmak zorunda olanlardan uzun süre boyunca oyun başında kalanlar için tasarlanmıştır. Ergonomize yapısının uygulandığı fonksiyonlar sayesinde donatımlar rahat bir şekilde gözlenir. Tam yatar özelliklerinin bulunmasından ötürü konfor her zaman üst sıralarda yer alır.

Ürünün teknik olan özellikleri incelenecek olduğu zaman;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Agresif renkli deriden üretilmiş yan çizgiler yanı sıra oturumlarda size temas etmeyecek şekilde tasarımlar.
 3. Yumuşak bel yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Exvega yumuşak baş yastığı (Elyaf dolgu)
 5. Terlemenin gecikmesini sağlayan premium kalitede süet kumaş döşeme
 6. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 7. 180° Geri yatabilme, yatak olabilme özelliği
 8. Profesyonel el işçiliği gizli dikişler
 9. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 10. Krom kaplama kalın metal ayak
 11. 3 kollu ayar mekanizması
 12. Oturma alanı yukarı kaldırma ardından baldırları destekleme özelliği ile beraber salıncak özelliği
 13. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan, oturak alanında konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan özellikleri gözlenir.

Ürün hakkında bilgi edinmek isteyenler https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi/ linkine tıklayarak daha kaliteli bilgi sahibi olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.