Blog

Toptan Gamer Koltuk

Toptan Gamer Koltuk

Toptan Gamer Koltuk – Oyuncu koltuğu nasıl olmalı sorusuna dayanıklı, estetik ve işlevsel şekilde yanıt verilebilir. Böylece uzun süre sorun yaşamadan kullanmanız mümkündür. Özellikte tptan şekilde almak istiyorsanız kalite ve dayanıklılık büyük bir önem taşır. Uzun süre kullanımda hiçbir sorun yaşatmamalıdır.

Exvega bu bakımından size kendi Ar-Ge merkezinde geliştirdiği seçenekleri sunar. Her bir ürün farklı olmakla beraber oyuncuların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde imal edilir. Bu bakımdan baş, bel ve sırt ağrılarını önleyen yapısı vardır. Böylece müşterilerinize daha uzun süre sorunsuz şekilde oturma imkanı verebilirsiniz.

Özel yapıya sahip olan ürünler terlemenin de önüne geçer. Exvega yerli üretim yapmakta olup birinci sınıf malzemelerden ödün vermeden oyuncu koltuğu ucuz seçenekleri sunar. Eğer toptan şekilde almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

Toptan Gamer Koltuk Modelleri

Oyuncu koltukları uzun süre kullanılabilecek, dayanıklı bir yapıya sahip olmalıdır. Exvega tüm ürünlerini bu yönde üreterek kalıcı çözümler almanıza yardımcı olur. Eğer oyuncu koltuğu tavsiye istiyorsanız, sade renkli tercihler için gece mavisi Exvega Andromeda tercih edilebilir. Ürüne isterseniz logo yazdırabilir, baş koltuğuna isim ekletebilirsiniz.

Bunun dışında marka kaldırma seçeneğini de kullanabilirsiniz Harici olarak baş yastığına masaj özelliği ekletebilirsiniz. Ayrıca,

  1. 4D kolçak seti,
  2. Visco sünger,
  3. Sabit 5’li ayak seti gibi seçenekleri opsiyonel olarak düşünebilirsiniz

Ürün pisyon yükseltilmiş olarak 145, alçaltılmış olarak 135 c yüksekliktedir. Çift kollu ayar mekanizması ile oldukça işlevseldir. Premium kalite süet kumaş döşemesi ile terlemeye karşı yardımcı olur. Titreşimli Andromeda masa yastığıda dahili olarak vardır. Eğer toptan gamer koltuk almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz seçenekler içindedir.

Eğer kendiniz de incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-gece-mavisi/ linkine giderek detaylı bir şekilde inceleyebilir, göz atabilirsiniz.

Toptan Gamer Koltuk Seçenekleri

Gamer koltuklarının kişiselleştirme seçeneklerine sahip olması, sadece size özel çözümler almanıza yardımcı olur. Böylece ihtiyaçlarınız tam istediğiniz şekilde karşılayabilirsiniz. Eğer bu yönde oyuncu koltuğu tavsiye istiyorsanız, yeşil renkte olan Exvega Orion yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir. Dilerseniz şu gibi seçenekleri ekletebilirsiniz;

  1. Sabit 5’li ayak seti
  2. Koltuk ısıtma
  3. Visco sünger
  4. Baş yastığına masaj
  5. Bel yastığına masaj

Toptan gamer koltuk olarak satın alabileceğiniz bu ürün piston yükseltilmiş şekilde 143, alçaltılmış şekilde 133 cm yüksekliğindedir. 3 kollu ayar mekazinzması, salıncak özelliği, 180 derece geri yatabilmesiyle konforu üst seviyeye çıkartır.

Eğer detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-yesil/ linkine gidebilir, fotoğrafları da dahil detaylı bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz.

Toptan Gamer Koltuk

Toptan Gamer Koltuk

Toptan Gamer Koltuk Türleri

Gamer koltukları arasında hem ışıklı hem de ışıksız modeller vardır. Eğer toptan şekilde RGB almak istiyorsanız, oyuncu koltuğu tavsiye seçenekleri arasında Exvega Regulus’u da değerlendirebilirsiniz. 100 üzeri animasyon yer aldığı için birbirinden farklı çözümlere anında ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tek renk dilerseniz animasyonlu şekilde kullanabilirsiniz. İsterseniz ışık şiddetini de ayarlayabilirsiniz.

145 kg taşıma kapasitesine sahip olan amortisörü ile sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Powerbank ile çalışabilen ürün terlemeye yönelik Premium kalitede süet kumaş döşemelere sahiptir. Böylece size en iyi çözümleri sunar.

Mobil uygulamadan kolay şekilde yönetilebildiği için oldukça pratiktir. Eğer toptan gamer koltuk almak istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-regulus-dahili-hoparlorlu-rgb-masaj-ozellikli-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkinden ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz.

Eğer tüm ürünlere bakmak istiyorsanız oyuncu koltuğu sekmesine gidebilirsiniz. Böylece tüm ürünleri görebilirsiniz. Hepsini toptan şekilde sipariş vermeniz mümkündür. Konu hakkında iletişim kurarsanız en iyi sonuçlara sadece size uygun bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir