Blog

Yayıncılar İçin Oyuncu Koltuğu Modelleri

Yayıncılar İçin Oyuncu Koltuğu Modelleri

Yayıncılar için oyuncu koltuğu modelleri tüm oyun severlere özel olarak üretilmiştir. Hem oyunlardan daha çok zevk almak hem de oyunlara odaklanırken en ufak bir ağrı ya da sorun yaşamamak için özel tasarımları vardır. Tüm bu ürünler e-sporculardan ofis ortamlarında çalışanlara, yayıncılardan herhangi bir oyunda gelişmeyi tercih edenlere göre olmaktadır. Eğer sizler de hem rahat etmek hem de bir koltuk alarak uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kaliteden asla vazgeçmemeniz gerekir.

Exvega üretim merkezi olarak kendi AR-GE merkezinde planlamalarını yaparak üretimlerini yaptığı her bir ürünle sizlerin yanındadır. Sunduğu özel çözümler sayesinde hem rahatlıktan ödün verilmiyor, hem de sağlıklı bir gelişim süreci gözlenir. İster çocuklar için ister yetişkinler için asla fark etmez. Her yaş ve her boy için uygun ürünler vardır.

Her zevke uygun modeller için sadece https://exvega.com/oyuncu-koltugu/ adresini incelemek yeterlidir. Birçok model hakkında ayrıntılı bilgi alınabilir.

EXVEGA Astra Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Astra profesyonel çalışma ve oyuncu koltuğu modelleri dünya standartlarının da üzerine çıkarak özel bir şekilde hazırlanmıştır. Mekanik yapılarının yanı sıra genişlikleri, ergonomik yapıları ve kalitesi üst konumda yer alır. Uzun süre boyunca koltukta oturmak zorunda olanlar için ultra konfora sahip bir üründür.

Temel özellikleri;

 1. Silikon Sessiz Yük Tekerleri
 2. Demir 70’lik Yıldız Ayak
 3. 145 KG Taşıma Kapasiteli En Üst Seviye Amortisör
 4. Dünyanın en iyisi : Yarasa Mekanizma
 5. 200 Derece yatabilen yan mekanizma
 6. Sallanma beşik özelliği
 7. Demir İskelet Omurgası
 8. Yüksek kalite yoğun poliüretan döküm sünger
 9. Geniş 4D Kolçaklar
 10. Titreşimli Masaj Özelliğine Sahip Bel Minderi
 11. Ödüllü Özel Tasarım olarak gözlenir.

İsteyenler için terletmez babyface kumaş kaplamadan, isimli nakış işleme baş yastığına, logo nakış işlemesinden animasyonlu RGB ışık sistemlerine, streo hoparlörden visyona, kolçak pedinden ekstra ayak sabitleyiciye kadar birçok özellik eklenebilir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için https://exvega.com/exvega-astra-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ linkine tıklanarak, erişim sağlanabilir.

Yayıncılar İçin Oyuncu Koltuğu Modelleri

Yayıncılar İçin Oyuncu Koltuğu Modelleri

EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Sarı

EXVEGA Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu masaj özellikli sarı seçenekleri ile yer almaktadır. Bilgisayar başına geçirilen vakitler daha keyifli bir hal alabilir. Premium kalitede üretimleri yapılan bir ürün olurken hem terlemenin gecikmesini sağlar hem de her zaman daha rahat kullanmanıza yardımcı olur. Uzun süreli yayın gibi bilgisayar başında olmak zorunda olan herkesin tek tercihi konumundadır. Titreşimli masaj seçeneklerinin olması adeta yorulmadan keyif almanın ne kadar rahat olduğunu gösterir.

Andromeda masajlı bel yastıklarının ve baş yastıklarının da ürüne dahil edilmesi en büyük avantajlarından birisidir. Teknik özelliklerine bakılacak olduğu zaman;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Titreşimli andromeda masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 140° Geri yatabilme
 7. Profesyonel el işçiliği
 8. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 9. Krom kaplama kalın metal ayak
 10. Çift kollu ayar mekanizması
 11. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan gibi özellikler sunar.

Yükseklik ve genişlik açısından her kesime hitap eder. Bu yüzden çocuk ya da yetişkin fark etmeden sarı renginin hayranı olan herkesin ilk tercihi konumdadır. https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-sari/ linki üzerinden ürün ile daha ayrıntılı bilgilere erişebilirsiniz. Biri birinden farklı modeller mevcuttur.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir