Blog

Cs Go Sistem Gereksinimleri

Cs Go sistem gereksinimleri bu oyunu en keyifli ve konforlu şekilde oynamak isteyen oyun severler tarafından eksiksiz bir şekilde hazırlanmalıdır. Bu oyunu sorunsuz şekilde kaldıran bilgisayarlar ile birlikte oyun son derecede eğlenceli şekilde oynanabilir. Bilgisayar seçimlerini yapmak isteyen oyun severler, bilgisayarlarının sahip olması gereken en düşük özellikleri öğrenebilirler. Bu özelliklerin daha yüksek olmasında herhangi bir sorun bulunmaz. Ancak özelliklerin daha geride kalmış olması, bilgisayarın oyunu kaldıramamasına neden olur.

Oyun severler bilgisayarlarını oyuna uygun olarak temin etmelerinin ardından kendileri için rahat bir oyun köşesi de hazırlayabilirler. Bu sayede oynadıkları oyunun daha konforlu ve böylelikle de daha eğlenceli hale gelmesini sağlayabilirler.

Cs Go İçin Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir?

Cs Go minimum sistem gereksinimleri temin edildiği zaman oyun severler bu eğlenceli oyunu oynayabilirler. Ancak yine de özelliklerin biraz daha iyi olması, oyun deneyiminin daha keyifli hale gelmesini sağlar. Yine de oyun severleri bütçelerine daha uygun gelmesi nedeni ile minimum özelliklere sahip bir bilgisayar ile de bu oyunu oynayabilirler. Bu oyun için bilgisayarların sahip olmaları gereken en düşük özellikler şu şekilde sıralanır;

 1. İşletim sistemi: Windows 7 / Vista / XP
 2. İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 veya AMD Phenom X3 8750
 3. Bellek: 2 GB RAM
 4. Ekran Kartı: 256 MB ve DirectX 9
 5. Depolama: 15 GB

Cs Go Sistem Gereksinimleri

Cs Go İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bu oyunu daha keyifli şekilde oynamak isteyen oyun severler genellikle Cs Go önerilen sistem gereksinimleri doğrultusunda bilgisayar seçimlerini gerçekleştirebilirler. Bu önerilen değerler genellikle ortalama bir bütçe ile olabilecek en iyi oyun deneyimi için belirtilir. Yine de oyun severler daha yüksek özelliklere sahip olan bilgisayarlar ile oyunu daha keyifli hale getirebilirler. Bu oyun için önerilen sistem özellikleri ise şu şekilde sıralanır;

 1. İşletim Sistemi: Windows 7
 2. İşlemci: Intel Pentium E5700 3 GHz / AMD Phenom 8750
 3. Bellek: 2 GB RAM
 4. Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 630 / AMD Radeon HD 6670
 5. DirectX: DirectX 9
 6. Depolama: 15 GB

Cs Go İçin En İyi Oyuncu Koltuk Modelleri

Oyun severler bu oyunu sorunsuz şekilde oynamalarının yanı sıra daha konforlu şekilde de oynamak isteyebilirler. Bunun için en iyi gamer koltukları ile birlikte oyun alanlarını hazırlayabilirler. Bu şekilde oyun alanlarını hazırlamalarının ardından oyunun kendileri için daha eğlenceli hale gelmesini sağlayabilirler.

Oyun severler Exvega içerisinde yer alan biri birinden konforlu ve rahat gamer koltukları arasından seçimlerini gerçekleştirebilirler. Bu koltuk modelleri her bütçe, ihtiyaç ve isteğe uygun şekilde üretilmiştir. Böylelikle de oyun severler, uzun saatler boyunca oyunda kalsalar bile yine de oldukça rahat şekilde oyun deneyimini yaşamaya devam ederler.

Cs Go İçin En İyi Oyuncu Masası Modelleri

Oyuncu koltukları kadar biri birinden şık oyuncu masası modelleri de oyun severlerin oyun deneyimlerini daha konforlu hale getirir. En konforlu ve şık tasarımlara sahip olan oyun masaları ile birlikte oyun deneyimleri daha keyifli olur.

Biri birinden şık oyuncu masaları Exvega içerisinde oyun severlere en uygun fiyat garantisi ile sunulur. Her bütçeye ve ihtiyaca göre bulunan bu oyuncu masaları ile birlikte oyun severler, oyunlarının çok daha rahat ve keyifli hale gelmesini sağlayabilirler. Sizler de Exvega içerisinde yer alan biri birinden şık koltuk ve masa modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir