Blog

Oyuncu Koltuğu Pembe

Oyuncu Koltuğu Pembe

Oyuncu koltuğu pembe rengi başta olmak üzere diğer tüm renklerle üretilebilir. Oyuncu koltuğu günümüzde farklı renklerde üretilmektedir. Her ne kadar sabit renkler başta daha çekici gibi görülse de zaman içerisinde insanlar bundan sıkılabilir. Bu sadece izleyici kitleniz için değil sizin için de geçerlidir.

Örneğin pembe rengi seviyorsanız, bu renkte bir koltuk alabilirsiniz. Ancak renk zevkleriniz bir süre sonra değiştiğinde artık zevki sunmaz. Bunun yanı sıra artık pembe görmekten rahatsız olmanız, bir dekorasyon tercihinde bulunmak istemeniz de olasıdır.

Bu nedenle oyuncu koltuğu pembe renkli yerine RGB olan modelleri tercih etmek, size daha iyi çözüm sunacaktır. Tüm renk seçenekleri yer aldığı için pembeye ayarlayabilir, böylece istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Pembe

Oyuncu Koltuğu Pembe

Exvega Pegasus Oyuncu Koltuğu

RGB oyuncu koltuğu modellerinden bir tanesi olan bu model, farklı onlarca rengi destekler. Dolayısıyla pembe rengi arzuluyorsanız, anında gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Bunun için özel mobil uygulaması yer almakta olup değişiklikleri bunun aracılığıyla, herhangi bir zorluk çekmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Üstün bir teknoloji ürünü olan bu model ultra konfor sunar. Böylece uzun saatler oturarak oyun oynayabilir, e-spor maçlarına katılabilir ya da yayın yapabilirsiniz. Eğer isterseniz masaj özelliğini aktif hale getirerek daha fazla rahat olabilirsiniz.

Ürün power bank yardımıyla çalışmaktadır. Ancak hem kablolu hem de kablosuz seçenekler mevcuttur. Dolayısıyla istediğiniz çözümü almanıza yardımcı olur. Eğer sese önem veriyorsanız, sese duyarlı yapısıyla en iyi sonuçları sunar.

Exvega Nova Oyuncu Koltuğu

Exvega Nova, oyuncu koltuğu modelleri arasında yapabileceğiniz bir diğer seçenektir. Pembe rengi desteklediği için gerekli ayarlamayı yapabilir, böylece istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer bundan sıkılmışsanız, anında gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz.

Ürün kaliteli kumaş kullanılarak imal edilmiştir. Bu yönüyle nefes alabildiği için terlemeyi geciktiren yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra masaj yapabilen özelliğe sahiptir. Böylece gerek sıkıldığınızda gerekse yorulduğunuzda keyfinizi yerine getirmeye yardımcı olur. Ayrıca şu gibi özelliklere de sahiptir;

  1. 180 derece geri yatabilen koltuk yatak da olabilir.
  2. Sessiz silikon tekerlekleri sayesinde hareket ederken sizi veya ortamdaki kişileri rahatsız etmez.
  3. 3 kollu ayar mekanizması ile özel çözümler sunar.
  4. Krom kaplama kalın metal ayakları sayesinde oldukça dayanıklıdır.
  5. 12V 5A çalışma voltajı bulunmaktadır.

Böylece oyuncu koltuğu seçenekleri en iyi sonuçları sunar.

Exvega Lunar

Oyuncu koltuğu pembe renkli modelleri arıyorsanız, RGB olan Lunar yapabileceğiniz tercihlerden bir diğerini oluşturmaktadır. Bilgisayar başından ayrılmadan oyun oynamak ya da yayın yapmak istiyorsanız, masajlı yapısı ve ultra konforlu yapısı sayesinde aradığınız çözümleri sunar.

Ürün dahili hoparlörler bulundurduğu için sesi daha iyi ve rahat almanıza yardımcı olur. Dilerseniz baş yastığına da masaj özelliği eklettirebilir, böylece konforunuzu arttırabilirsiniz. Eğer koltuğunuzun hareket etmemesini istiyorsanız, sabit ayakları kullanabilirsiniz.

Bu durumda oyuncu koltuğu tekerlekleri ek olarak yollanır. Böylece istediğiniz zaman montajını yapmanız mümkündür.

Exvega Lunar Active

Exvega Lunar Active,  oyuncu koltuğu pembe seçenekleri arasında yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeridir. Mobil uygulamaya sahip olduğu için,

  1. Tek renk ARGB,
  2. Animasyonlu ARGB,
  3. Argb Hızını Ayarlama,
  4. Işık Şiddeti Ayarlama gibi seçenekleri vardır.

Dolayısıyla pembe rengi daha canlı bir şekilde yaşamanızı sağlar. Eğer sıkılırsanız anında değiştirmeniz de mümkündür. Sallanma beşik özelliği, bel yastığına masaj özelliği ve konforlu yapısıyla uzun süre oyun oynamanıza imkan tanır.

İsterseniz 4D Kolçak Seti, Visco Sünger, sabit 5’li ayak seti ve diğer opsiyonları inceleyebilirsiniz. Bunların arasından size uygun olanları da ekleyerek kendinize özel bir tane oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir