Blog

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu koltuğu fiyatları, bilgisayarda uzun süre oyun oynuyorsanız, özel olarak üretilen bu modeller, ultra rahat ve konforlu oldukları için oyundan aldığınız verimin düşmemesine yardımcı olur. Bunun yanı sıra sırtınızı ve boyunuzu destekleyerek sağlık sorunlarınızı önler.

Exvega profesyonelliği kalite ile birleştirerek, size en iyi çözümleri almanıza yardımcı olur. Farklı modellerimizi inceleyerek size en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Oyuncu memnuniyeti çerçevesinde tüm seçeneklerimiz uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Hepsini incelerseniz, istediğinize kısa sürede karar verebilirsiniz.

Exvega Orion Kumaş Profesyonel

Uygun fiyatlı oyuncu koltuğu modelleri arıyorsanız, yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesi bu seçenektir. Yeşil ve siyahın uyumlu bir şekilde birleştirdiği bu seçenek 180 derece geri yatabilme, yatak olabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede oyun oynarken en iyi çözümlere ulaşmanızı sağlar.

İç yapısı sırt 65 dansite poliüretan, oturak kısmı konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra 3 kollu ayar mekanizması sayesinde size özel ayarlanabilir. Elyaf dolgulu yumuşak bel ve baş yastığı sayesinde, size en iyi çözümleri sunmaktadır.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Terlemeyi önleyici yapısı sayesinde, uzun süre oyun oynamanızı mümkün hale getirir. Ürün fiyat olarak da oldukça uygundur. Tamamen yerli üretim olup yüzde 20 indirime sahip şekilde 2,399,00 Türk lirasıdır. Ücretsiz kargo olup 2 yıl garantiye sahiptir.

Bunun yanı sıra ek özelliklere de sahiptir. Bu çerçevede farklı fiyatlandırma seçenekleri söz konusudur. Eğer bunları detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-yesil/ linkine giderek opsiyonlar bölümünü değerlendirebilirsiniz.

Exvega Orion Kumaş Profesyonel Siyah Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu modelleri arasında sade, tek renkli seçenekleri arıyorsanız bu ürünümüzü de değerlendirebilirsiniz. Premium kalitede süet kumaş dokusu yapısı sayesinde terlemeyi geciktirmekte; böylece oyun oynarken sizi rahatsız etmemektedir. Rahat bir şekilde oynamak istiyorsanız tüm imkanları size sağlar.

Fonksiyonel bir yapıda olduğu için konforunuza ek seçenekler de sunar. 180 derece geri yatabilmekte, yatak olabilmektedir. Ayrıca koltuğa tam olarak yerleşmek istiyorsanız, yan destekleri sayesinde en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Baş ve bel yastığı yumuşak elyaf dolgu olduğu için oyun keyfinizi maksimum tutabilirsiniz.

Exvega tarafından kaliteli ve profesyonel olarak üretilmekte olan bu ürün yerli imalattır. 2 yıl garantili olup kargosu da ücretsiz olarak yapılır. Güncel olarak yüzde 20 indirimli olarak size 2,399,00 Türk lirası olarak sunulur.

Bunun yanı sıra sıra isterseniz ücret karşılığında koltuk ısıtma, sabit 5’li ayak seti ve diğer opsiyonları da ekletebilirsiniz. Bunları incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah/ adresinden opsiyonları değerlendirebilirsiniz.

Exvega Vulcan Black Gold Edition Çalışma ve Oturma Koltuğu

Exvega Vulcan Black, oyuncu koltuğu modelleri arasında oyuncu ve çalışma seçenekleri bir arada sunar. Üç farklı boya sahip olup şu şekildedir;

  1. Büyük boy seçenek: 190-205 cm, maksimum 145 kg
  2. Orta boy: 170-189 cm, maksimum 145 kg
  3. Küçük boy: 150-169 cm, maksimum 110 kg

İki kollu mekanizmaya sahip olan ürün bu sayede sırtı arkaya yatırırken, baldırlarınızı yukarı kaldırır. Böylece koltuktan kaymaksızın en uygun pozisyonu almanızı sağlar. Yerli üretim olup 2 yıl garantili şekilde sunulmaktadır. Ücretsiz kargo olup yüzde 13 indirimle 3,399,00 Türk lirasıdır.

Eğer isterseniz baş yastığına isim yazdırabilir, logo belirtebilir, özellik opsiyonlarını inceleyebilir. Bunların fiyatları hepsinde değişmekte olup https://exvega.com/exvega-vulcan-black-gold-edition-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ adresine giderseniz inceleyebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Exvega Nova Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu seçeneklerinizden biri olan Exvega Nova RGB olarak sizi sunulmaktadır. Onlarca farklı aydınlatma modu ve aydınlatma şiddetinin ayarlanabilmesi ile en iyi çözümleri almanızı sağlar. Profesyonelliği konfor ve ergonomik yapıyla birleştirmekte olan ürün yüzde 11 indirimli olup fiyatı 3,099,00 Türk lirasıdır.

Tüm özelliklerini incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-nova-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-kopya/ linkine giderek ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir