Blog

Profesional Oyuncu Koltuğu Ucuz Fiyat

Profesional Oyuncu Koltuğu Ucuz Fiyat

Profesional oyuncu koltuğu ucuz fiyat seçenekleri ile hem her bütçeye uygun yer alırken hem de biri birinden farklı olan model ile tasarımlarıyla ön plana çıkmayı sunmaktadır. Oyunlardan masa başı işlere kadar birçok alanda tercih edilmektedir. Oyuncu koltuğu üretimlerimiz sırasında tüm modellerimiz e-sporculardan yayıncılara ya da herhangi oyunda kendilerini geliştirenlerden masa başı çalışanlara uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede koltukları bir kere alarak hem rahat etmek hem de uzun süre boyunca kalitelerinden dolayı kullanmak uygun olmaktadır.

Oldukça şık tasarımları ile Exvega oyuncu koltukları konusunda olan üretimler sayesinde Ar-ge merkezinde yapılan planların yanı sıra özel imalat ve müşteriler için sunulan çözümlerle birçok kesime hitap eder. Birçok farklı renkle üretilirken bir yandan da profesyonel olarak üretilmesi insanların hayallerinde olan modelleri bulmasına olanak sunar.

Dileyen herkes https://exvega.com/oyuncu-koltugu/ adresini inceleyerek adresimizde yer alan birçok ürüne rahat bir şekilde ulaşabilir.

EXVEGA Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu – Siyah

EXVEGA Vesta kumaş profesyonel oyuncu koltuğu Premium kalitelerde üretilen modeller olurken süet seçenekleri ile terleme sorunlarının da önüne geçmektedir. Oyuncuların oturuşlarında duruş bozuklukları ya da farklı bir sağlık sorununun meydana gelmesi engellenirken, tüm oyun severlerin fiyatlar ile kendi bütçelerine uygun modelleri almalarına olanak sunuyor.

Uzun zaman boyunca bilgisayarların başına vakit geçirmek zorunda olanlar için özel olarak ergonomize uyarlamaları ile fonksiyonlarla donatımlar meydana gelir. Tam yatar pozisyona geçen bir ürün olmasından dolayı üst düzey konfor sunar.

Teknik Özellikler;

 1. 3D Hareketli kaplama kolçaklar
 2. Yumuşak bel yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega yumuşak baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalite ile özel olarak üretilen süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 180° Geri yatabilme yanı sıra yatak olabilme özelliği
 7. Profesyonel düzeylerde el işçiliği gizli dikişler
 8. Sağlam tekerler
 9. Sağlam plastik ayak
 10. 3 kollu ayar mekanizması
 11. Oturma alanı yukarı kalkarak baldırları destekleme alternatifleri
 12. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan
 13. Oturak kısımlarına konforun artmasını sağlayan 35 dansite poliüretan gibi seçenekler gözlenir.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen herkes https://exvega.com/exvega-vesta-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah/ linkine tıklayarak öğrenebilirler.

Profesional Oyuncu Koltuğu Ucuz Fiyat

Profesional Oyuncu Koltuğu Ucuz Fiyat

EXVEGA Astra Profesyonel Çalışma ve Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Astra profesyonel çalışma ve oyuncu koltuğu modelleri birçok farklı özellikle öne çıkıyor. Fiyat performans açısından oldukça etkili bir ürün olarak öne çıkarken biri birinden farklı seçenekleri ile hem kullanım rahatlığı sunup hem de fiyatları ile birçok kesime hitap eder.

Uzun süreli kullanım isteyenler için vazgeçilmez konforu beraberinde olurken birçok teknik özellik de yer alır. Teknik olan özellikler incelenecek olduğu zaman;

 1. Silikon Sessiz Yük Tekerleri
 2. Demir 70’lik Yıldız Ayak
 3. 145 KG Taşıma Kapasiteli En Üst Seviye Amortisör
 4. Dünyanın en iyisi : Yarasa Mekanizma
 5. 200 Derece yatabilen yan mekanizma
 6. Sallanma beşik özelliği
 7. Demir İskelet Omurgası
 8. Yüksek kalite yoğun poliüretan döküm sünger
 9. Geniş 4D Kolçaklar
 10. Titreşimli Masaj Özelliğine Sahip Bel Minderi
 11. Ödüllü Özel Tasarım gibi alternatifler ile yer alır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler https://exvega.com/exvega-astra-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ adresini inceleyerek fiyat hakkında bilgi alabilirler. En farklı modeller ile yer alan ürünler ön plana çıkarken herkes kendisi için en uygun olan seçenekleri çok rahat bir şekilde adresimizde bulabilir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir