Genel

Rust Benzeri Oyunlar

Rust Benzeri Oyunlar

Rust benzeri oyunlar internette araştırılan konular arasında yer almaktadır. Özellikle oyunlar hayatımıza çok ciddi boyutta yer almaktadır. Özellikle video oyunları ise çok araştırılan ve çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunlar ile ilgili olarak karşımıza çıkan en önemli durumlardan bir tanesi kişinin kendi keyif aldığı ortamı sanal ortamda yaratmak olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tarz oyunlar genellikle aksiyon ve macera içeren oyunlar olması sebebiyle belli bir yaş grubunun kullanması gereken oyunlardır. Özellikle 18 yaşın altındaki çocuklar ebeveynlerin kontrolü altında bu oyunlar oynaması gerekmektedir.

Dijital platformlar artık birçok oyunu kişiye sunabilmektedir. Ve bu oyun esnasında artık kişiler ile diyalog kurma sohbet etme gibi durumlar da söz konusu olabilmektedir. Bu durum özellikle 18 yaş altındaki çocuklar için sıkıntı yaratabilmektedir. Ama oyunların genel olarak baktığımız zaman hem olumlu hem de olumsuz özellikleri olabilmektedir. Olumlu özelliklerine baktığımız zaman özellikle bu tarz oyunlar kişinin kendini daha mutlu hissetmesini sağlamaktadır. Ve günlük yaşam ve sıkıntılarından bir nebze de olsa uzaklaşmasını sağlamaktadır. Ama olumsuz haline baktığımız zaman kişinin kendi bünyesinde ve içine kapanması gibi bir durum söz konusu olabilmektedir yani asıl sosyallik meydana çıkabilmektedir. Aynı zamanda ekran başına çok fazla kalmasından kaynaklı olarak da kişilere çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilmektedir. Özellikle bu tarz oyunlarda kişi şiddete bağlı olarak hareket edebilmektedir.

Rust Benzeri Oyunlar oldukça fazla olabilir ama koltuklarımızın konforu eşsiz! Oyuncu koltukları için tıkla.

 Rust Video Oyunu

Çok oyunlu ve oyuncular dünyada çoğu olabilmektedir. Diğer oyunların aksine Rust sadece çok oyunlu modu ile değil aynı zamanda silah ve hayatta kalabilmek için ahşap taş ve sanatçıları ile de dikkat çekmektedir. Oyunda silah ve diğer kaynakları toplamak çok önemlidir. Ki oyun bunun üzerine kurulmalıdır. Bu anlamda oyuncu sadece bir kaya ve elindeki meşale ile dünyada doğmaktadır orada kayayla ağaçları kurabilmektedir. Ayrıca kumaş gıda taş metal cevher gibi öğeler toplanabilmektedir. Bunların bir kaçını elde etmek için hayvanlar öldürmekte ve madencilik gibi işler ile uğraşılmaktadır. Oyun ilerledikçe daha güçlü hale geldikçe planlar el işçiliği yani zanaat yapma öğrenmesi gerekmektedir.

Oyunda en önemlilerinden bir tanesi hayatta kalmanın gerekliliğidir. Oyuncunun iyi beslenmiş olması gerekmektedir yoksa açlıktan dolayı olabilmektedir. Boğulma ve hipodermi gibi ölüm sebepleri oyuncunun olabilmektedir. Ayrıca yabani hayata karşı ve radyasyona karşı maruz kalma sebebiyle oyuncuyla bilmektedir. Radyasyon dünya çapında birçok bölgede bulunmaktadır. Kılanlar bu oyunda bir de önemli konular arasında yer almaktadır. Kılanlar diğer oyuncularla oluşan takımlara ve gruplara verilen toplumsal birliğin ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyuncu kendi bulunduğu takım hep beraber araba Helikopter gibi oyuna sonradan eklenen araçların yardımıyla bir başka oyuncudan malzeme çalmak için oyunculuk Konutuna baskın yapar ve yağma yapmaktadır.

Rust Benzeri Oyunlar

Rust Benzeri Oyunlar

Rust Ücretli Mi?

Rust oyunu ücretli mi olup olmadığı da çok fazla araştırılmaktadır. Rus ücretli olan bir oyundur. Zaten genel olarak bu tarz oyunlara baktığımız zaman ücretsiz bir tür yazılımı bulunmaktadır. Ama oyunun tüm özelliklerini kullanabilmek için kişinin ücretli olan kısmını alması gerekmektedir. Bu oyunda bu tarz bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Oyun ile alakalı olarak tüm özelliklerinin kullanılabilmesi için bu oyunun ücretli olarak satın alması daha sağlıklı olacaktır. Rus oyunu birçok dilde hizmet verebilmektedir.

Rust oyununu satın alırken kendi dijital platformunu kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. Bu tarz oyunlara çok ciddi boyutta talep olmasından kaynaklı olarak da sahte yazılımlarda bulunmaktadır.

 Rust Benzeri Oyunlar Listesi

Rust oyunu seven kişiler benzer oyunları da oynayarak aynı keyfi almaya çalışmaktadır. Bu anlamda da Bu oyuna benzer oyunlarda araştırılmaktadır. Rust benzeri oyunlar listesi

  • Raft
  • Dayz
  • Theforest
  • Minecraft
  • ARK
  • HUNT
  • THE LONG DARK
  • DON’T STARVE TOGETHER

Yukarıda özellikle bu oyunlar için rust oyununa benzediğini söylemek mümkün olacaktır. Özellikle bu oyunların hepsinin içeriği birbirinden farklıdır. Ama genel olarak hepsi birbirine benzemektedir noktam özellikle mesela defa forest oyunuyla alakalı olarak meydana gelen kaza sonucunda adaya düşen uçaktan yalnızca erik ve oğlu time hayatta kalır. Fakat timi mutant kabile tarafından kaçırılır nokta oyunda hayatta kalmaya çalışırken aynı zamanda da oğlunu bulmanız gerekmektedir. oyunda kasma ve donma gibi sorunlar olmadan oyun oynayabilmek için hangi donanımın gerekli olduğunu mutant kabile tarafından kaçırılır. Oyunda hayatta kalmaya çalışırken aynı zamanda da oğlunu bulmanız gerekmektedir. Oyunda kasma ve donma gibi sorunlar olmadan oyun oynayabilmek için hangi donanımın gerekli olduğunu internet sitelerinin araştırabilirsiniz.

Oyunlar ile alakalı olarak en büyük sorunlardan bir tanesi donma gibi problem yaşamasıdır. Bu genellikle internetten kaynaklı problemler olabileceği gibi aynı zamanda kullandığınız cihazın bu oyunu kaldırmasından kaynaklı da olmaktadır. Hatta bu tür problemler için artık teknolojik olarak çıkarılan oyun bilgisayarları bulunmaktadır nokta oyun bilgisayarlarında genellikle donma gibi problemler yaşanmamaktadır nokta siz de bu anlamda bu tarz cihazlar ile oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Diğer cihazlara göre biraz daha pahalı olmasına rağmen Hiç bir şekilde en azından kopma gibi problemler yaşamazsınız. Çünkü bu tarz oyunlarda birtakım görevler bulunmaktadır. Kişi olmadık anda oyundan koptu Çoğu zaman bu görevler yarım kalabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir