Blog

Işıklı Oyuncu Koltuğu

Işıklı Oyuncu Koltuğu

Işıklı oyuncu koltuğu modelleri kişilere uygun göre üretilerek, size en iyi çözümleri sunmaktadır. Böylece uzun saatler boyunca oyun oynayabilir, oyundan aldığınız zevki ve verimi maksimum tutabilirsiniz.

Oyuncu koltukları arasında ışıklı modeller özellikle yayıncılar ve e-sporcular tarafından sık sık düşünülür. Böylece oyuncu kitlelerine daha iyi seçenekler sunulur. Eğer aldığınız koltuğu uzun süre kullanmak, sonradan pişman olmamak istiyorsanız Exvega size en iyi seçenekleri sunar.

Tüm modellerimiz birinci sınıf malzemelerden, son teknololoji ve profesyonel işçilik ile üretilir. Böylece size modern sonuçlar sağlar. Exvega oyuncu koltuğu modellerimizi incelerseniz, sizin için uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Exvega Lunar Active Black

Eğer koyu renklerden vazgeçemiyorsanız ancak RGB seçenekleri tercih etmek istiyorsanız, Exvega oyuncu koltuğu modelleri arasında bulunan bu seçenek size aradığınızı çözümleri sunar. Mobil uygulaması sayesinde renk ayarlama işlemlerini daha rahat yapmanızı sağlar. Hem Android hem de iOS cihazlar ile uyumludur.

Bu kapsamda ister tek renk kullanabilir, isterseniz dilediğiniz renklerden bir ayarlamaya yapabilirsiniz. Piston yükseltilmiş olarak yerden yüksekliği 145 cm olup normal boyu 135 cm’dir. Böylece oyun oynarken daha rahat etmenize yardımcı olur.

Ürün terlemeyi geciktirici şekilde üretildiği için uzun süre oturmanızı sağlar. Bunun yanı sıra size masaj yapabildiği için rahat etmenize yardımcı olur. Model sesi da daha iyi almanızı sağlamak için özel sistemlere sahiptir. Eğer ayrıntılı olarak değerlendirmek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-lunar-active-dahili-hoparlorlu-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-black-gold-edition/ linkine gitmeniz yeterlidir.

Işıklı Oyuncu Koltuğu

Işıklı Oyuncu Koltuğu

Exvega Star Pegasus

Exvega oyuncu koltuğu modelleri arasında ışıklı seçenekleri merak ediyorsanız, Star Pegasus’u da inceleyebilirsiniz. Farklı renk tercihleri yapmanızı mümkün hale getirdiği için o anki zevkinize, ruh halinize göre tercihler yapmanızı sağlar.

Bu bağlamda hem renkli seçenekleri değerlendirebilir hem de tek renk kullanabilirsiniz. Sadece mobil uygulamasına girerek gerekli ayarlamaları yapmanız gerekir. Söz konusu uygulama hem Android hem de iOS cihazlar da sorunsuzca kullanılabilir.

Yüksek teknoloji ve uzman bir işçiliğin sonucu size sunulan Star Pegasus, uzun saat oynamayı artık mümkün hale getirir. Bu kapsamda ister e-spor maçı yapabilir, isterseniz YouTube ya da Twitch gibi kanallarınız üzerinden yayın yapabilirsiniz.

Eğer tüm ayrıntıları görmek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-star-pegasus-edition-hoparlorlu-animasyonlu-rgb-masajli-profesyonel-visco-kumas-oyuncu-koltugu/ linki aracılığıyla inceleyebilirsiniz.

Exvega Nova RGB Oyuncu Koltuğu

Exvega oyuncu koltuğu modelleri arasında bir diğer seçeneğiniz de Nova RGB’dir. Farklı renkleri desteklediği için en iyi sonuçları size sunmaktadır. Yan destekleri sayesinde koltuğa tam yerleşmenizi sağlar. Böylece oyun oynarken rahat etmenize yardımcı olur.

Premium kaliteli kumaş döşemesi sayesinde terlemeyi geciktirir. Böylece uzun saatler oyun oynamanıza yardımcı olur. Baş destek yastığı elyaf dolgulu olup; bel masaj yastığı da aynı özelliğe sahiptir.

Böylece oyun oynarken masaj yaparak sağlık sorunlarının önüne geçmenize yardımcı olur. Eğer hareket ederken ses çıkarmak istemiyorsanız, sessiz tekerlekleri sayesinde en iyi çözümleri sunar. https://exvega.com/exvega-nova-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-kopya/ linkine giderseniz, detaylı biçimde inceleyebilirsiniz.

Işıklı Oyuncu Koltuğu

Işıklı Oyuncu Koltuğu

Exvega Lunar Dahili Hoparlörlü ve Masajlı Oyuncu Koltuğu

Exvega oyuncu koltuğu seçenekleri arasında RGB olan bir diğer ürün de bu modeldir. RGB kumandası sayesinde yoğun LED aydınlatma seçeneği sunar. 16 farklı aydınlatma moduyla, aradığınız imkanları size sağlar. Aydınlatma değerleri de isteğinize göre düşürülebilir ya da arttırılabilir.

Titreşimli lunar masaj yastığı, Premium kaliteli kumaşı ve birinci sınıf malzemeleri sayesinde saatler boyunca konforlu bir şekilde oyun oynamanıza yardımcı olur. Eğer dilerseniz,

  1. Visco Sünger,
  2. Koltuk Isıtma,
  3. Sabit 5’li Ayak Seti,
  4. Baş Yastığına Masaj Özelliği gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Ayrıntılarını da görmek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-lunar-dahili-hoparlorlu-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkine giderek inceleme yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir