Blog

Kırmızı Oyuncu Koltuğu

Kırmızı Oyuncu Koltuğu

Kırmızı oyuncu koltuğu hem rahatlık hem model hem de fiyatları ile herkese uygun seçenekleri ile yer alıyor. Biri birinden farklı olan modeller oyunlardan çok daha fazla zevk almak için özel bir şekilde tasarlanmıştır. Biri birinden farklı seçenekleri ile her zevk ve modele uygun olur. Bir yandan da özel tasarımları meydana gelen modeller e-sporculardan yayıncılara, masa başında olanlardan oyunculara kadar birçok kesim tarafından rahat bir şekilde tercih edilir.

Exvega kendi Ar-Ge merkezinde daha detaylı yapılan analizlerin ardından yapılan planlamalar ile meydana gelen özel imalatlar ile tüm müşterilerine en iyi çözümleri sunar. İstenilen birçok renk seçeneği ve modeli ile gözlenir.

Ürünler ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alma düşüncesinde olanlar https://exvega.com/oyuncu-koltugu/ adresinden inceleyerek tüm bilgilere rahat bir şekilde ulaşabilir.

EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli

EXVEGA Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu masaj özellikli olmasının yanı sıra kırmızı rengi ile de dikkatleri çekiyor. En avantajlı modellerden bir tanesidir. Bilgisayarların başında geçen her saniyenin artık daha keyifli bir halde olması ve zevk dolu olarak geçirilmesi için etkilidir.

Üretim anlarında tercih edilen süet kumaştan dolayı terlemeler en alt seviyelere kadar inerken oyuncular ne kadar çok bilgisayar başında kalırsa kalsın duruş bozukluğu gibi sorunlar meydana gelmez.

Rakipleri arasında adeta kıyaslanamayacak kadar farklı bir konumda olan üründe öne çıkan teknik özellikler;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Titreşimli andromeda masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 140° Geri yatabilme
 7. Profesyonel el işçiliği
 8. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 9. Krom kaplama kalın metal ayak
 10. Çift kollu ayar mekanizması
 11. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan
 12. Oturak kısmı konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan alternatifleri ile öne çıkar.

Ürünün hakkında daha detaylı bilgi alma düşüncesinde olanlarhttps://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/adresi üzerinden anlık olarak bilgileri öğrenebilir.

Kırmızı Oyuncu Koltuğu

Kırmızı Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Star Pegasus Edition Hoparlörlü Animasyonlu RGB Masajlı Profesyonel Visco Kumaş Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Star Pegasus Edition oyuncu koltuğu modelleri ve fiyatları bilgisayar başında uzun süreli vakit geçirmek zorunda olan oyun severlerden masa başında çalışan herkese kadar etkili olmaktadır. Üretim sırasında Premium kalite ön olanda tutulmasından ötürü kırmızı, siyah rengi gibi birçok renk ile herkese uygun olur. Biri birinden farklı modellerin gözlendiği ürün bir yandan da özelleştirilebilir yapıda olmasından ötürü herkesin isteklerine göre ayarlanabilir.

Teknik olan özellikleri incelenecek olduğu zaman;

 1. RGB Sistemi
 2. Animasyonlu RGB Sistemi ( 180+ Animasyon )
 3. Mobil Uygulama
 4. Bluetooth bağlantı özelliği
 5. Headback Bluetooth stereo gömülü hoparlör sistemi 2x3w
 6. Sese Duyarlılık Özelliği, RGB ‘ler Ritmik Olarak Dans Eder
 7. Titreşimli Star dual masaj yastığı
 8. Ödüllü özel tasarım
 9. 140° Geri yatabilme
 10. Sallanma Beşik Özelliği
 11. Yarasa Mekanizma,
 12. Çift kollu ayar mekanizması alternatifleri ile gözlenir.

Ürünün biri birinden farklı renk skalası yer alırken özelleştirilebilir bir yapıda olması herkesin hayallerinde olan oyuncu koltuğu modelleri hakkında bilgi almasına yardımcı olur. Ürünün hakkında fiyat ve daha farklı teknik bilgileri hakkında detaylı analiz yapmak istiyorsanız da https://exvega.com/exvega-star-pegasus-edition-hoparlorlu-animasyonlu-rgb-masajli-profesyonel-visco-kumas-oyuncu-koltugu/ linkine tıklayarak merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Birçok farklı seçenek ile ön plana çıkmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir