Blog

Oyuncu Koltuğu Beyaz

Oyuncu Koltuğu Beyaz

Oyuncu koltuğu beyaz modelleri oyunlardan daha fazla zevk almanız için özel bir şekilde üretilmektedir. Bu seçenekler e-sporcular, yayıncılar ya da herhangi bir oyuncu tarafından tercih edilebilir. Eğer bir kere almak ve uzun yıllar boyunca kullanmak istiyorsanız, kaliteden ödün vermemeniz şarttır.

Exvega kendi AR-GE merkezinde planladığı ve özel imalat yaparak size sunduğu modelleriyle en iyi çözümlere ulaşmanızı sağlar. Eğer beyaz renkli modelleri istiyorsanız, istediğiniz çözümleri bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra RGB modellerimizi de kontrol edebilirsiniz. Zira tek renk destekledikleri için size uygun çözümleri bulabilirsiniz. Farklı modellerimiz arasında size uygun seçeneklere ulaşabilirsiniz.

Exvega Andromeda Profesyonel Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltuğu almak istiyorsanız, yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesini bu ürün oluşturmaktadır. Oyun oynarken size en iyi çözümleri sunması için özel tasarımdır. Bel yastığında masaj özelliği olduğu için uzun saatler boyunca oynamanızı mümkün hale getirir.

Profesyonel bir işçilik ve yüksek teknoloji sonucu size sunulmakta olup konforunuzu maksimum seviyeye getirir. Bunun için,

 1. Elyaf dolgu baş yastığı,
 2. Elyaf dolgu titreşimli Andromeda masaj yastığı,
 3. Birinci sınıf kalitede kumaş kullanılmaktadır.

Eğer koyu renkli beyaz renkleri ya da griyi tercih ediyorsanız, size sunduğumuz bu ürünü inceleyebilirsiniz. Terlemeyi geciktiren yapısı ve diğer özellikleri ile oyundan aldığınız zevki arttırır. Detaylı bir biçimde incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli/ linkine giderek de detaylı olarak değerlendirebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Beyaz

Oyuncu Koltuğu Beyaz

Exvega Vulcan Oyuncu Koltuğu

Exvega oyuncu koltuğu modelleri arasında yer alan bu seçenek sadece oyuncu koltuğu olarak değil aynı zamanda çalışma koltuğu olarak da değerlendirilebilir. Boy ve kilo özelliklerine göre üretilmekte olup temel olarak şöyledir;

 1. Küçük boy: 150 ile 169 cm – 110 kg
 2. Orta boy: 170-189 cm – 145 kg
 3. Büyük boy: 190-205 cm – 145 kg

Bunların arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz.  İsterseniz,

 1. Visco Sünger,
 2. Headback Hoparlör,
 3. Masaj ve Baş Yastığı,
 4. ARGB,
 5. 4D Kolçak Seti,

Seçeneklerini ekletebilir; böylece tarzınıza uygun bir tasarım elde edebilirsiniz. Eğer ayrıntılı olarak incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-vulcan-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

Exvega Star Pegasus

Exvaga Star Pegasus oyuncu koltuğu beyaz renkli olmasa da tek renk RGB seçeneğine sahiptir. Dolayısıyla istediğiniz zaman mobil uygulama ile beyaz renge ayarlayabilirsiniz. Böylece daha uzun süre bir kullanım bulabilirsiniz. Zira sıkıldığınız zaman renk modunu istediğini zaman animasyonlu, farklı RGB modlarında ayarlamalar yapabilirsiniz.

Bunun için sadece hem Android hem de iOS cihazlarda kullanabileceğiniz mobil uygulamasını açmanız gerekir. Kablosuz çalıştığı için size en iyi çözümleri sunar. Ancak isterseniz kablolu seçenekler de vardır.

Power Bank ile çalışsa da endişelenmenizi gerektirmez; zira bu ürün ile beraber size gönderilmektedir. Eğer ayrıntılı olarak incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-star-pegasus-edition-hoparlorlu-animasyonlu-rgb-masajli-profesyonel-visco-kumas-oyuncu-koltugu/ linkine gidebilirsiniz.

Oyuncu Koltuğu Beyaz

Oyuncu Koltuğu Beyaz

Exvega Lunar Active

Beyaz renkli oyuncu koltuğu olmasa da, bu ürün de RGB özelliği sayesinde tek rengi destekler. Dolayısıyla beyaz rengi kullanmanız mümkündür. Üstelik rengin şiddetini ayarlayabileceğiniz için beyazın tüm tonlarını görebilirsiniz.

Eğer sıkılmışsanız, farklı şeyler görmek istiyorsanız mobil uygulaması sayesinde gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Bu kapsamda farklı bir renk tercih edebilir ya da RGB kullanabilirsiniz.  ARGB çevresel ambiyans aydınlatması sayesinde en iyi çözümleri bulabilirsiniz.

140 derece geri yatabilen, titreşimli Lunar active masaj yastığı ve birinci sınıf koltuğu sayesinde en iyi çözümleri almanıza yardımcı olur. Böylece uzun saatler boyunca oyun oynayabilir ya da yayın yapabilirsiniz. Ürünü daha detaylı incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-lunar-active-dahili-hoparlorlu-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkine tıklayarak gerekli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir