Blog

Rgb Oyuncu Koltuğu

Rgb Oyuncu Koltuğu

Rgb Oyuncu Koltuğu olarak da adlandırılan RGB koltuklar, ilk piyasaya sunulduğu günden sonra büyük bir popülerlik kazanmıştır. Renkli ve göz alıcı seçenekleri sayesinde, özellikle e-sporculara ve yayıncılara daha iyi çözümler sunar.

Ancak piyasada bunlar üzerine şikayetler de oldukça fazladır. Renklerin uyumsuzluğu, kısa süre içerisinde bozulması sıklıkla yaşanan problemlerden bazılarıdır. Exvega, oyuncuların memnuniyetini her zaman ön planda tutarak size aradığınız çözümleri sunmaktadır. RGB koltuk modellerimizi incelerseniz, sizin için en uygun olanı kolay şekilde bulabilirsiniz.

Exvega Lunar

Oyuncu koltuğu modellerimiz arasında olan Exvega Lunar RGB Profesyonel, masajlı yapısıyla uzun saatler oyun oynamanızı artık mümkün hale getirir. Eğer yayında sık sık kalkmak istemiyorsanız, e-spor maçında oyuna odaklanmak ve konforunuzu bozmamak istiyorsanız size aradığınız imkanları sunar.

Dahili hoparlöre sahip olan model bu sayede en iyi ses çözümlerini almanıza yardımcı olur dilerseniz,

 1. Baş yastığına masaj özelliği,
 2. 4D kolçak seti,
 3. Sese duyarlılık özelliği,
 4. Sabit 5’li ayak seti,
 5. Koltuk ısıtma,
 6. Visco sünger gibi seçenekler dahil edilebilir.

Bunun yanı sıra isterseniz baş yastığına isim yazdırabilir, logo ekletebilir ya da marka kaldırabilirsiniz.

Rgb Oyuncu Koltuğu

Rgb Oyuncu Koltuğu

Exvega Nova

Işıklı oyuncu koltuğu satın almak istiyorsanız, yapabileceğiniz tercihlerden bir diğeri de Exvega Nova Profesyonel Oyuncu Koltuğudur. Birinci sınıf kalitede kumaş kullanılarak üretildiği için nefes alabilir yapıya sahiptir. Böylece uzun süre oturmadan dolayı bacaklarınızın terlemesine, yapışmasına neden olmaz.

Bunun yanı sıra masajlı olduğu için sıkıldığınızda konforunuzu yerine getirmenize yardımcı olur. Böylece oyun keyfinizi bölmeden devam etmeniz mümkündür. Temel özelikleri şu şekildedir;

 1. 180 derece geri yatabilme ve yatak olabilme
 2. Tam sessiz silikon yük tekerlekleri
 3. 12V 5A çalışma voltajı
 4. 3 kollu ayar mekanizması
 5. Krom kaplama kalın metal ayak
 6. Sese duyarlı ritim özellikleri

Bunun haricinde farklı modeller de yer almaktadır. Eğer https://exvega.com/exvega-nova-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-kopya/ linkine giderseniz tüm özellikleri ile beraber değerlendirebilirsiniz.

Exvega Orion

Eğer kırmızı rengi seviyorsanız, oyuncu koltuğu seçeneklerimiz arasında yer alan Exvega Orion sayesinde en iyi çözümleri alabilirsiniz. Nefes alabilir kumaştan ve birinci sınıf malzemeden üretilmekte olup uzun yıllar kullanabileceğiniz yapıya sahiptir. Eğer isterseniz,

 1. Bel yastığına masaj özelliği,
 2. Baş yastığına masaj özelliği,
 3. Visco sünger,
 4. Koltuk ısıtma,
 5. Sabit 5’li ayak seti gibi seçeneklerimizi değerlendirmeniz mümkündür.

Yan çizgiler oturma esnasında size temas etmediği için rahatsız etmez. Profesyonel işçiliği sayesinde, tüm dikişleri gizlidir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi isterseniz logo & isim yazdırabilir, marka kaldırabilirsiniz. Eğer ilginizi çekmişse, https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi/ linkinden tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Rgb Oyuncu Koltuğu

Rgb Oyuncu Koltuğu

Exvega Pegasus

Eğer galaksiye ilginiz varsa sizin için özel olarak üretilen Exvega Star Pegasus Edition Oyuncu Koltuğu masajlı yapısıyla uzun saatler oturabileceğiniz yapıdadır. Böylece yayınınıza ara vermeden, saatler boyunca oynayabilir, izleyenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra ultra konforlu olan ürün, e-spor maçlarınızda sizi rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Masajlı olduğu için yorulduğunuzda kendinizi destekleyebilirsiniz. Bunun dışında özelleştirme opsiyonlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mobil uygulamaya sahip olan koltuk böylece ayarlamayı kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Renkleri dilediğiniz gibi ayarlamanız mümkündür. Power bank ile çalışmakta olup bu ürün ile beraber size gönderilmektedir.

Ürün ister kablolu isterseniz kablosuz biçimde çalışabilir. Bu nedenle ışıklı oyuncu koltuğu modelleri arasında size en iyi çözümleri sunmaktadır. Sese duyarlı olduğu için oyunlar esnasında en iyi çözümleri sunar.

Eğer tüm özelliklerini incelemek ve fotoğraflarını görmek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-star-pegasus-edition-hoparlorlu-animasyonlu-rgb-masajli-profesyonel-visco-kumas-oyuncu-koltugu/ linkine gitmeniz yeterlidir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir