Blog

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu, en iyi oyuncu koltuğu olarak nitelendirilebilir. Zira ister yayıncı isterse normal bir oyuncu olsun, her gamer uzun süre bilgisayar başında kalır. Bu da bir süre sonra terlemeyi de doğal olarak beraberinde getirir. Bu da kişilerin rahatsız olmasını, oyundan aldığı verimin düşmesine neden olur.

Exvega bunun farkında olarak size modern çözümler sunmaktadır. Tüm ürünlerimiz profesyonel bir şekilde, birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Dolayısıyla size en iyi performansı almanızı sağlar.

Bunun yanı sıra Premium kumaşı sayesinde nefes alan bir yapıya sahiptir. Böylece sizi oyun oynarken destekler. Eğer ürünlerimizi incelerseniz, size en uygun olan koltuğu bulabilirsiniz.

Exvega Astra Profesyonel

Astra Profesyonel, terletmeyen oyuncu koltuğu modelleri arasında düşünebileceğiniz seçenekler arasındadır. Eğer sabit renkte modeller arıyorsanız, size istediğiniz seçeneği sunar. Siyah ve altın sarısının uyumlu bir birleşimi halinde size sunulur.

Ancak isterseniz, renkli modeli de mevcuttur. Bunun için sadece sipariş verirken Animasyonlu RGB Işık Sistemi özelliği seçilmelidir. Böylece üretim de buna uygun olarak yapılmaktadır. Model hem deri hem de kumaş seçeneklerine sahip olup ikisi de terletmemesi için özel tasarımdır.

Model 200 derece yatabilen yan mekanizmaya sahiptir. Böylece size daha rahat hareket imkanı sunar. 145 kilograma kadar taşıyabilen bir modeldir. Ödüllü özel tasarımı sayesinde hem iş ortamında hem de oyuncu koltuğu olarak en iyi seçeneği sunar.

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu

Exvega Business Comfort Professional

Eğer siyahı seviyorsanız, sizi tam olarak yansıtıyorsa bu modelimiz size aradığınız seçeneği sunmaktadır. Business sınıfında olmakla beraber oyuncular tarafından tercih edilmesi için bir engel bulunmaz. Oyuncu koltuğu modellerimiz arasında,

 1. Baş Yastığına Masaj Özelliği,
 2. Koltuk Isıtma,
 3. 4D Kolçak Seti,
 4. Visco Sünger,
 5. Sabit 5’li Ayak Seti,

Gibi modellere sahiptir. Mat siyah kalın metal ayakları, sessiz büyük silikon tekerlekler ile desteklemektedir. Dolayısıyla hareket ederken ses çıkartmaz. Bel ve baş yastığı ürüne dahil olup elyaf dolguya sahiptir. Eğer tüm özelliklerini kendiniz incelemek istiyorsanız, https://exvega.com/exvega-business-comfort-profesyonel-calisma-koltugu-siyah/ linkine gitmeniz yeterlidir.

Exvega Andromeda Oyuncu Koltuğu

Eğer sabit renkte oyuncu koltuğu modelleri arıyorsanız, sarı renkli olan bu modelimiz size aradığınız imkanı sunabilir. Oyuncular için özel üretilmiş olup masaj yapabilmektedir. Böylece uzun süre oyun oynarken sizi destekler. Dolayısıyla oyundan aldığınız verimi arttırmanıza yardımcı olur. Ürün bel yastığına masaj özelliği ile gelmekte olup,

 1. Baş yastığına masaj özelliği,
 2. 4D Kolçak Seti,
 3. Visco Sünger,
 4. Sabit 5’li Ayak Seti opsiyonları da eklenebilir.

3D hareketli Premium kumaş kaplama kolçakları sayesinde daha rahat etmenize yardımcı olur. Özel tasarımı, Premium kumaşı ve profesyonel el işçiliği sayesinde sizi terletmeyen yapıdadır.

Eğer tüm özelliklerini incelemek ve fotoğraflarını da görmek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-sari/ linkine gitmeniz yeterlidir.

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu

Terletmeyen Oyuncu Koltuğu

Exvega Orion

Eğer siyah ve yeşil renklerini bir arada görmeyi seviyorsanız, terletmeyen oyuncu koltuğu modellerimizden bir diğeri de bu seçenektir. İsterseniz,

 1. Sabit 5’i ayak seti,
 2. Koltuk ısıtma,
 3. Visco sünger,
 4. Baş yastığına masaj özelliği,
 5. Bel yastığına masaj özelliği opsiyonlarını ekletebilirsiniz.

180 derece geri yatabilen ürün böylece yatak olabilme özelliğine sahiptir. Elyaf dolgulu yumuşak bel ve baş yastığı sayesinde sizi desteklemektedir. Profesyonel el işçiliği ile üretildiği için tüm dikişleri gizlidir.

Krom kaplama metal ayakları ve dayanıklı yapısı ile uzun yılllar boyunca kullanabileceğiniz bir üründür. Eğer detaylarını da görmek, kendiniz incelemek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-yesil/ linkine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir