Blog

Toptan Oyuncu Koltuğu

Toptan Oyuncu Koltuğu

Toptan Oyuncu Koltuğu oyunculara oyun sırasında daha fazla rahat etmesine olanak tanır. Eğer bunları toptan olarak satın almak istiyorsanız, Exvega size birbirinden farklı seçenekler sunar. Bunların her biri özel olup tümünü inceleyebilir, aralarından size en güzel gelenleri bu şekilde sipariş edebilirsiniz.

Her bir koltuk farklı olmakla beraber ortak özellikleri de vardır. Bu bakımdan sırt ve bel ağrılarını önlemek üzere bir şekilde üretilir. Bu nedenle müşterilerinize daha iyi seçenekler sunabilirsiniz. Özel üretimleri nedeniyle terlemenizi önleyecek bir yapıya sahiptir.

Birinci sınıf malzemeler kullanıldığı için size en iyi çözümleri teklif eder. Oyuncu koltuğu fiyatları da uygun olup toptan bir şekilde sipariş için iletişim kurabilirsiniz.

Toptan Oyuncu Koltuğu Modelleri

Toptan oyuncu koltuğu farklı modellere sahiptir. Eğer toptan olmak istiyorsanız bunların hepsini inceleyebilir, böylece size en uygun olanlara karar verebilirsiniz. Eğer renkli kumaş oyuncu koltuğu tercih etmek istiyorsanız, içinde dahili hoparlörü olan ve masaj özelliği mevcut olan Exvega Lunar Profesyonel tercih edilebilir. Böylece müşterilerinize daha rahat ve konforlu şekilde oynama imkanı sunabilirsiniz.

RGB özelliği olan bu ürün, kişilere istediği renk seçeneklerini değiştirmesine olana tanır. 16 farklı renk modu rahat bir şekilde tercih edilebilir. Tekerlekleri sessiz olduğu için gürültüyü de tamamen önler. Dolayısıyla üstün çözümler taşır.

Bunun dışında ayrıntıları görmek, fotoğraflarına da bakmak istiyorsanız https://exvega.com/exvega-lunar-dahili-hoparlorlu-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu/ linkine tıklayabilirsiniz.

Toptan Oyuncu Koltuğu

Toptan Oyuncu Koltuğu

Toptan Oyuncu Koltuğu Seçenekleri

Oyuncu koltuklar farklı seçeneklere sahiptir. Sadece RGB değil sade modeller de vardır. Eğer bunları da değerlendirmeye almak istiyorsanız, Exvega Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu da tercih edilebilir.

Özellikleri oldukça gelişmiş olduğu için size ve müşterilerinize en iyi fırsatları sunar. Bunlardan bazıları aşağıda aldığı şekildedir;

 1. Çift kollu ayar mekanizması
 2. Krom kaplama kalın metal ayak
 3. 140 derece geri yatabilme
 4. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 5. Elyaf dolgu baş yastığı
 6. Titreşimli Andromeda elyaf dolgu mesaj yastığı
 7. Profesyonel el işçiliği

Bunların her biri kumaş oyuncu koltuğu olarak müşterilerinize daha keyifli oyun oynama seçeneği sunar. Söz konusu maddelerin dışında da model zengin seçeneklere sahiptir. Bunların her birini incelemek, göz atmak istiyorsanız https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/ linkine gidebilirsiniz.

Eğer bu model ilginizi çekmişse kişiselleştirme seçeneklerine de göz atabilir, bunları toplu bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Toptan Oyuncu Koltuğu Türleri

Hem şık hem de sade seçenekler arıyorsanız, Exvega size bu kapsamda birçok seçenek teklif eder. Bu kapsamda tüm seçeneklerimizi incelerseniz,  kumaş oyuncu koltuğu modelleri arasında birçok imkan bulabilirsiniz.

Bunlardan biri de Astra Profesyonel’dir. Üründe ışık seçenekleri olmamakla beraber isterseniz eklenmesi mümkündür. Böylece rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. 110 üzeri animasyon seçeneği yer almakta olup en iyi seçenekleri sunar. Üstelik renk seçenekleri de ayarlanabilir. Ek olarak dahili şu özelliklere de sahiptir;

 1. Titreşimli masaj özelliğine sahip bel minderi
 2. Geniş 4D kolçaklar
 3. Yüksek kalite yoğun poliüretan döküm sünger
 4. Demir iskelet omurgası
 5. Sallanma beşik özelliği
 6. 200 derece yatabilen yan mekanizma
 7. 145 kg taşıma kapasitesine sahip en üst seviye amortisör

Ürün bunun dışında da zengin özelliklere sahiptir. Eğer bunları da görmek, incelemek, fotoğraflarına bakmak istiyorsanız https://exvega.com/exvega-astra-profesyonel-calisma-ve-oyuncu-koltugu/ linkine gidebilirsiniz.

Eğer toptan kumaş oyuncu koltuğu almak istiyorsanız, Exvega bu konuda birçok seçenek sunar. Eğer oyuncu koltuğu kategorisine girerseniz bunları tümünü görebilirsiniz. Toptan almak için bizimle iletişime de geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir