Blog

En İyi Oyuncu Masası

En İyi Oyuncu Masası

En iyi oyuncu masası oyun severler için özel tasarımlar ile yer almaktadır. Oyuncu masaları genel olarak oyuncular için özel bir şekilde tasarımları yapılan masalara denir. Bu masaların tasarımları sırasında tercih edilen her bir fonksiyon farklı olan amaçlara hizmet etmesi ile bilinir. Oyuncular için üretimleri yapılan bu masalar, e – spor ile ilgilenenler ya da sadece boş vakitlerini oyun başında geçirmek isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır.

Exvega farkı ile oyuncu masaları oyunların daha verimli bir halde oynanması için özel olarak tasarımları meydana gelmiştir. Oyuncu masalarının genel olarak işlevleri arttırılan masa türleri arasında yer aldığı bilinir. Ofis masaları ile aralarında yer alan farklar incelenecek olduğu zaman birçok farklı özelliği içerisinde barındırmasından ötürü biri birinden farklı çok yönlü özellikler gözlenir.

Oyuncu masaları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://exvega.com/oyuncu-masasi/ linkine tıklayarak istedikleri her bir ürün hakkında daha detaylı bilgileri alabilirler.

EXVEGA Mission Profesyonel Oyuncu Masası

EXVEGA Mission Profesyonel Oyuncu Masası bir yandan da gamer masaları olarak bilinir. E – spor alanında yer alan kişilerin oyunlarda daha verimli olmasını sağlamak için üst düzey özellikler ile tasarımları meydana gelmiştir. Oyuncu masalarının tasarımları genel olarak çok konforlu ve şık olarak yer alır.

Farklı olan bölmelerin yanı sıra raflar bulunmasından ötürü masaların düzenlerinden dağılan kablolara kadar her şeyin ortadan kaldırılması planlanmıştır. Bir yandan da çift ekran kullanmak isteyen herkes için özel olarak tasarlanmıştır.

Ürünlerin genel olarak teknik özellikleri incelenecek olduğu zaman;

 1. Konforlu ve şık olan tasarımlar
 2. Uzun süre kullanım ömrü
 3. Kaliteli yapı
 4. Çift ekran kullanmak için uygun olmak
 5. Uzunluk ve genişlik açısından yeterli olan ölçüler gibi özellikler ile yer alır.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://exvega.com/exvega-decked-profesyonel-oyuncu-masasi/ linki üzerinden detaylı incelemeler yapabilirler.

Oyuncu koltukları da en az oyuncu masaları kadar önemli bir yere sahip olarak gözlenir. Exvega oyuncu koltuğu alanında da üretimleri ile öne çıkan bir firmadır.

En İyi Oyuncu Masası

En İyi Oyuncu Masası

EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Siyah

EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş oyuncu koltuğu masaj özellikli siyah alternatifleri ile herkese hitap eder. Ürünlerin tamamı oyun severler için Premium kalitelerde üretimleri meydana gelirken süet kumaş tercih edilmesinden dolayı terlemenin en geç süreçlere kadar çıkması sağlanır. Yayınlardan turnuvalara katılım sağlayanlara kadar herkes için en uygun olan modeller arasında yer alırken duruş bozukluğu gibi sorunların meydana gelmesine engel olur.

Ürünlerin teknik özellikleri incelenecek olduğu zaman;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Titreşimli andromeda masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 140° Geri yatabilme
 7. Profesyonel el işçiliği
 8. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 9. Krom kaplama kalın metal ayak
 10. Çift kollu ayar mekanizması
 11. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan, oturak kısmı konfor arttırıcı 35 dansite poliüretan olarak yer alır.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-siyah/ linkinden inceleme yaparak bilgilere erişebilirler.

Exvega kurulduğu ilk günden beri hem oyuncu koltuğu alanlarında hem de oyuncu masası alanlarında çok şık tasarımlar ile yer alır. Her bir ürün fiyat performans ürünü olarak öne çıkarken akla gelen her alanda kullanıcılar kendi isteklerine uygun olanları bulabilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir