Blog

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri eksiksiz bir şekilde tamamlandığı zaman pek çok oyun sever, bu keyifli oyunu en eğlenceli biçimde oynayabilirler. Gerek oyun alanı gerekse de oyun bilgisayarı konusunda oyun köşelerini hazırlayan oyun severler, oyunu saatlerde oynamanın keyfini sürerler. Bu oyunu kaldıran bir bilgisayar temin eden kişilerin aynı zamanda konforlu bir oyun alanı da hazırlamaları gerekir. Bu detaylara önem veren kişiler, oyunu bir hayli keyifli biçimde oynayabilirler.

En keyifli şekilde Forza Horizon 4 oyun deneyimi yaşamak isteyen kişilerin öncelikli olarak bu oyunu kaldıran bir bilgisayar temin etmeleri gerekir. Bu bilgisayarı temin etmelerinin ardından oyun için rahat ve şık bir oyun köşesi hazırlayabilirler. Bu gereksinimleri tamamlayan kişiler, oyunu en eğlenceli biçimde oynama imkanını elde ederler.

Forza Horizon 4 İçin Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyun severler bu oyunu oynamak istediklerinde Forza Horizon 4 minimum sistem gereksinimleri karşılanmış olmalıdır. Eğer bir bilgisayarda minimum sistem özellikleri ve daha üst özellikler bulunuyor ise bilgisayarlar bu oyunu kaldırabilirler. Ancak bu özelliklerin daha yüksek olması durumunda oyun da çok daha keyifli bir şekilde oynanabilir. Bu oyunun oynanması adına bilgisayarda bulunması gereken minimum sistem özellikleri ise şunlardır;

 1. İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz ya da Intel i5 750 @ 2.67Ghz
 2. Ekran Kartı: NVidia 650TI ya da NVidia GT 740 ya da AMD R7 250x
 3. Video Belleği: 2 GB
 4. RAM: 8GB
 5. DirectX: DirectX 12 API
 6. İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 4 İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyun severlerin bu oyunu daha keyifli ve eğlenceli biçimde oynayabilmeleri adına Forza Horizon 4 önerilen sistem gereksinimleri pek çok oyun sever tarafından tercih edilir. Ortalama bir bütçe ile temin edilebilecek bu ortalama özellikler ile oyun daha keyifli biçimde oynanabilir. Elbette bu özelliklerin daha yüksek olması, oyun deneyimini de daha kaliteli hale getirir. Önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde sıralanır;

 1. İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
 2. Ekran Kartı: NVidia GTX 970 OR NVidia GTX 1060 3GB OR AMD R9 290x OR AMD RX 470
 3. Video Belleği: 4 GB
 4. RAM: 12 GB
 5. DirectX: DirectX 12 API
 6. İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 15063.0

Forza Horizon 4 İçin En İyi Oyuncu Koltukları

Oyun severler bu oyunu en konforlu ve keyifli şekilde oynamak istedikleri zaman oyun alanlarını da en iyi şekilde oluşturmaları gerekir. Bu noktada oyun severler en konforlu gamer koltukları ile birlikte oyun deneyimlerinin daha keyifli hale gelmesini sağlayabilirler.

Exvega içerisinde yer alan biri birinden farklı model, tasarım ve özelliklere sahip olan oyuncu koltukları bulunur. Oyun severler, bu koltuk modelleri arasından kendi bütçe ve isteklerine en uygun olan modelleri seçerek oyunlarının daha rahat ve eğlenceli hale gelmesini sağlayabilirler.

Forza Horizon 4 İçin En İyi Oyuncu Masaları

En iyi gamer masaları ile hazırlanan oyun köşelerinde de bu oyunun çok daha keyifli bir şekilde oynanması sağlanır. Oyun severler, Exvega içerisinde yer alan biri birinden ergonomik ve şık tasarımlara sahip olan oyuncu koltukları ile oyun köşelerini oluşturabilirler. Bu masalar, oyun esnasında oturma düzenini de en iyi şekilde ayarlar. Bu nedenle de uzun saatler boyunca bilgisayar başında duran oyun severlerin sağlık açısından bir sorun yaşamalarını engeller. Böylelikle de oyun deneyimi daha sağlıklı ve konforlu hale gelir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir