Blog

İnternet Cafe Oyuncu Koltukları

İnternet Cafe Oyuncu Koltukları

İnternet Cafe Oyuncu Koltukları modelleri bu işletmeler için özel olarak sunulan seçeneklerdir. Eğer cafenizden aldığınızdan verimliliği arttırmak istiyorsanız oyunculara özel koltuklar sunmak daha rahat şekilde oyun oynamalarına olanak tanıyacak, böylece sizden memnun kalmalarına yardımcı olacaktır.

Eğer size uygun çözümleri en iyi fiyata almak istiyorsanız, Exvega ile özel seçenekleri görebilirsiniz. Bu bakımdan sadece oyuncu koltuğu kategorimizi incelemeniz gerekir. Ardından hepsini inceleyerek size en uygun olanları görebilirsiniz.

Bunların tümünü toptan bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz her modelde farklılık gösterse de oyuncuların uzun süre ağrı çekmeden oturabilmeleri için özel tasarlanmıştır. Böylece onlara aradığı tüm fırsatları sunabilirsiniz. İnternet cafe oyuncu koltukları sayesinde daha verimli çözümlere ulaşmanız mümkündür.

İnternet Cafe Oyuncu Koltuk Modelleri

Oyuncu koltuğu modelleri herkese özel seçenekler sunabilmek için farklı estetik görünümlerde üretilir. Eğer hem şık hem de sade seçenekler arıyorsanız Exvega Vesta yapabileceğiniz tercihler arasındadır. İsterseniz logo ve baş yastığına isim yazdırabilirsiniz. Ayrıca,

 1. Bel yastığına masaj özelliği,
 2. Baş yastığına masaj özelliği,
 3. Visco sünger,
 4. Koltuk ısıtma,
 5. Sabit 5’li ayak seti,

Seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Dahili olarak baş ve bel yastığı elyaf dolgu olduğu için daha rahat oyun oynamaya yardım eder. 180 derece geri yatabilmesi oldukça işlevseldir. Dayanıklı yapısıyla sayesinde uzun süre gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Ürün pistonu yükseltilmiş olarak 143, alçaltılmış olarak 133 cm yüksekliğe sahiptir. Genişlik kollar dahil 83 santimetredir. Oturma alanı ise 55 cm genişlik ve derinliğe sahiptir. Eğer kendiniz de internet cafesi koltuğu olarak incelemek istiyorsanız https://exvega.com/vesta-kumas-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah/ linkine tıklayarak sonuç alabilirsiniz.

İnternet Cafe Oyuncu Koltukları

İnternet Cafe Oyuncu Koltukları

İnternet Cafe Oyuncu Koltukları

Oyuncu koltukları internet cafe gibi işletmeler oyunculara daha rahat oynamasına yardımcı olur. Eğer bunlardan toptan şekilde almak istiyor ancak karar veremiyorsanız, sade tercihler için Exvega Orion yapabileceğiniz tercihler arasındadır. Dahili şekilde sahip olduğu özellikler aşağıda olduğu şekildedir;

 1. Terlemeye karşı Premium kalitede süet kumaş döşeme
 2. 180 derece geri yatabilme
 3. Salıncak özelliği
 4. Tam sessiz büyük silikon yük tekerlekleri
 5. 3D hareketli Premium kumaş kaplama kolçaklar
 6. Elyaf dolgu yumuşak bel ve baş yastığı
 7. Krom kaplama kalın metal ayak
 8. 3 kollu ayar mekanizması

Bunların yanı sıra internet cafesi koltuğu modelleri arasında bel ve baş yastığına masaj özelliği eklettirebilirsiniz. Visco sünger, koltuk ısıtma ve sabit 5’li ayak seti gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz. Ürünü daha detaylı şekilde görmek istiyorsanız https://exvega.com/exvega-orion-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah/ linkine gidebilirsiniz.

İnternet Cafe Oyuncu Koltuğu Türleri

Oyuncu koltuğu seçenekleri arasında RGB olan büyük bir ilgi görür. Eğer internet cafenize bu modellerden istiyorsanız ancak karar veremiyorsanız Exvega Nova yapabileceğiniz bir diğer tercihtir. Ürüne isterseniz şu gibi özellikler ekletebilirsiniz;

 1. Sese karşı duyarlılık
 2. Baş yastığına masaj
 3. Visco sünger
 4. Sabit 5’li ayak seti
 5. Koltuk ısıtma

Ürüne bel yastığına masaj ise dahilidir. Ayrıca şu gibi seçenekler de yine size sunulur;

 1. 180 derece geri yatabilme
 2. 3 kollu ayar mekanizması
 3. Profesyonel el işçiliği
 4. Elyaf dolgu baş ve bel yastığı
 5. Koltuğa tam olarak yerleşmeni için yan destekler
 6. 3D hareketli Premium kumaş kaplama kolçaklar

Böylece internet cafesi koltuğu olarak hem size hem de müşterilerinize en iyi seçenekleri sunar. https://exvega.com/exvega-nova-masajli-rgb-profesyonel-oyuncu-koltugu-kopya/ linkine giderek detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Eğer oyuncu koltuğu kategorisine giderseniz ürünlerimize göz atabilir, detaylı olarak hepsini görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir