Blog

İsim Yazılı Oyuncu Koltuğu Fiyatları

İsim Yazılı Oyuncu Koltuğu Fiyatları

İsim yazılı oyuncu koltuğu fiyatları oyunculardan yayıncılara kadar herkesin zevk ve isteklerine uygun bir şekilde üretilmiştir. Bir yandan oyunlardan zevk almak bir yandan da oyuna odaklanılan anlarda en ufak sağlık sorunu yaşamamak için özel tasarımlar öne çıkar. Akla gelen tüm oyuncu koltuğu modelleri e-sporculardan ofis ortamında çalışma hayatına devam edenlere, yayıncılardan oyun geliştiricilerine kadar birçok kişiye özel olarak tasarlanır.

İsim yazılı oyuncu koltuğu ek olarak yapılabilirken herkesin hayalinde olan ürünlere sahip olmasına yardımcı olur. Exvega üretimlerine devam ettiği her bir üründe Ar-ge merkezinde planlamalarını yaparak müşteri memnuniyetine göre tasarımları ayarlamıştır. Sunmuş olduğu her bir özel çözüm sayesinde bir yandan rahatlıktan ödün vermezken bir yandan sağlıklı gelişim sürecini önde tutuyor bir yandan da her bütçeye uygun olarak yer alıyor.

Her zevk ve bütçeye uygun modelleri arayanlar https://exvega.com/oyuncu-koltugu/ adresini inceleyerek hayallerinde olan modelleri bulabilir.

EXVEGA Andromeda Profesyonel Kumaş Oyuncu Koltuğu Masaj Özellikli Sarı

EXVEGA Andromeda profesyonel kumaş oyuncu koltuğu masaj özellikli sarı seçeneklerin yanı sıra isteyenler ek özellik ekleterek bir yandan da isim yazdırabilir. Bilgisayarların ya da çalışma masalarının başlarında geçirilen uzun vakitler bu koltuk modelleri sayesinde artık daha keyifli bir hale geçebilir. Premium kalite ile üretimleri öne çıkan ürün olarak gözlenirken bir yandan terlemelerin gecikmesini sağlıyor bir yandan da uzun yıllar boyunca rahat kullanımlara olanak sunuyor.

Andromeda masajlı bel yastıklarının ve baş yastıklarının yanı sıra ek olarak isim yazılması da ürünün en büyük avantajları arasında yer alır. Ürünlerin teknik özellikleri incelenecek olduğu zaman;

 1. 3D Hareketli premium kumaş kaplama kolçaklar
 2. Titreşimli andromeda masaj yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 140° Geri yatabilme
 7. Profesyonel el işçiliği
 8. Tam sessiz büyük silikon yük tekerleri
 9. Krom kaplama kalın metal ayak
 10. Çift kollu ayar mekanizması
 11. İç yapı sırt 65 dansite poliüretan gibi birçok farklı detayla yer alır.

Birçok boyutlarda üretilen bu model hem çocuk hem de yetişkinler için uygun olurken daha detaylı bilgi almak isteyenler https://exvega.com/exvega-andromeda-profesyonel-kumas-oyuncu-koltugu-masaj-ozellikli-sari/ linkini tıklayabilirler.

İsim Yazılı Oyuncu Koltuğu Fiyatları

İsim Yazılı Oyuncu Koltuğu Fiyatları

EXVEGA Vesta Kumaş Profesyonel Oyuncu Koltuğu

EXVEGA Vesta kumaş profesyonel oyuncu koltuğu fiyatları her bütçeye uygun olarak gözlenir. Bir yandan biri birinden farklı modelleri ve renkleri yer alırken bir yandan da duruş bozukluğu ya da terleme gibi problemleri olmamasından ötürü en çok kullanılan modeldir. Daha rahat bir oturma ortamı isteyenler, saatler boyu oturmak zorunda olan herkes için uygundur.

 1. 3D Hareketli kaplama kolçaklar
 2. Yumuşak bel yastığı (Elyaf dolgu)
 3. Exvega yumuşak baş yastığı (Elyaf dolgu)
 4. Terlemeyi geciktiren premium kalitede süet kumaş döşeme
 5. Koltuğa tam yerleşmeyi sağlayan yan destekler
 6. 180° Geri yatabilme, yatak olabilme özelliği
 7. Profesyonel el işçiliği gizli dikişler
 8. Sağlam tekerler
 9. Sağlam plastik ayak
 10. 3 kollu ayar mekanizması
 11. Oturma alanı yukarı kalkarak baldırları destekleme özellikleri ile herkese hitap eder.

Bir yandan da özel isteklere göre isim yazılabilen bir türde olmasından ötürü özel tasarımlar meydana gelebilir. Ürün hakkında daha detay bilgi almak isteyenler diledikleri zaman https://exvega.com/exvega-vesta-kumas-profesyonel-oyuncu-koltugu-siyah/ üzerinden inceleme yapabilecekleri gibi her bütçeye uygun olan modellere anlık sahip olma haklarını elde edebilirler.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir