Genel

PUBG Benzeri Oyunlar

PUBG Benzeri Oyunlar – PUBG oyunu yayınladığı yıl olan 2016 yılından beridir popülerliğini koruyan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu nedenle oyunun popülerliğini fark eden diğer oyun yapım şirketleri piyasaya PUBG benzeri oyunlar sürmeye başladı.

PUBG ilk olarak bilgisayarda oynanmak için üretilmiş olan bir oyun olsa da oyunun pek çok kişi tarafından sevilmesi sonucunda mobil olarak ve konsol ile de oynanır hale getirilmesine neden olmuştur.

PUBG oyununu oynamayı seven kişilerin seveceğini düşündüğümüz oyunlar ile sizler için bir liste hazırladık. Bu listede bulunan oyunların PUBG oyununa benzer olarak üretilen oyunlar olduğu için pek çok kişinin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz;

 • Ring of Elysium
 • Call of Duty: Warzone
 • Cuisine Royale
 • Fortnite Battle Royale
 • Apex Legends
 • Red Dead Online
 • Realm Royale
 • Fallout 76 Nuclear Winter
 • Call of Duty Mobile
 • Battlefield V Firestorm
 • Garene Free Fire
 • Call of Duty: Black Pos 4’s Blackout
 • Cyber Hunter
 • Last Day on Earth
 • io

PUBG Benzeri Oyunlar aşağıda, benzersiz oyuncu koltukları burada. Hemen tıkla, farkı keşfet!

Ring Of Elysium

Ring Of Elysium, Tencent Games tarafından üretilmiş olan bir oyundur. Microsoft Windows işletim sahibi olan tüm bilgisayarlarda oynanmak için uygundur. Ancak bazı eski sürümlü bilgisayarların oyunu en iyi kalitede çalıştırmayabileceği unutulmamalıdır.

Bu oyun PUBG ile oldukça benzer öğeler barındırmakta olan bir oyundur. Bu nedenle son derece benzerlik taşıyan bu oyun yeni bir şey katmadığı için pek çok kişi tarafından çok da beğenilmese de biz, PUBG oynamayı seven kişilerin bu oyuna şans tanıması gerektiğini düşünüyoruz.

Call Of Duty: Warzone

PUBG gibi Battle Royale tipi oyunlar içerisinde önemli bir yere sahip olan Call Of Duty: Warzone, Infinity Ward tarafından geliştirilmiş bir oyundur. Oldukça kısa zaman içerisinde en az PUBG kadar popüler olan bu oyun, oynayan kişiler tarafından oldukça beğeni toplamıştır.

Call Of Duty: Warzone oyunu ücretsiz bir şekilde oynanabildiği için pek çok oyuncunun ilgisini çekmektedir. Son derece başarılı bulunan bu oyunu sizin de denemenizi tavsiye ederiz.

Cuisine Royale

Cuisine Royale, bir battle royale oyunudur ve Darkflow Software tarafından geliştirilmiştir. Oyuncuların bir adada hayatta kalmak için mücadele ettiği, silah ve ekipman toplama ve düşmanları yok etme temalı bir oyundur.

Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden biri, oyuncuların karakterlerinin mutfak eşyaları ve pişirme malzemeleri kullanarak zırh ve ekipman yapabilmeleridir. Ayrıca, oyuncuların çeşitli güçlendirmeleri de vardır ve bu güçlendirmeleri kullanarak diğer oyuncuları alt etmek daha kolay hale gelir.

Cuisine Royale, Steam üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir. Ancak, oyuncuların oyun içi öğeler için gerçek para harcamaları gerekebilir. Oyun ayrıca konsollarda da mevcuttur. Bu nedenle Cuisine Royale oyununu istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale, Epic Games tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak oynanabilen bir oyundur. Oyuncular, bir adaya düşerek yüz oyuncu arasında hayatta kalmak için savaşırlar. Adada oyuncular kaynak toplayabilir, silah ve ekipmanlar bulabilir, yapılar inşa edebilir ve düşmanları alt etmek için taktiklerini kullanabilirler. Ayrıca oyuncular, sınırlı zamanlı etkinlikler ve özel modlar dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarını deneyebilirler.

Oyunun diğer bir özelliği de oyun içi satın alma seçenekleri ile karakterlerin görünümlerini değiştirmeye olanak tanımasıdır. Oyuncular karakterlerinin kıyafetlerini, aksesuarlarını, silahlarını ve diğer öğelerini özelleştirebilirler.

PUBG Benzeri Oyunlar

PUBG Benzeri Oyunlar

Apex Legends

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak oynama imkanı bulunan PUBG benzeri bir oyundur. Tema olarak yine bir adaya düşme ve burada diğerleri arasında hayatta kalmaya çalışmak bulunmaktadır.

Oyuncular, bir adaya düşerek takımlar halinde 20 gruba kadar oyuncu arasında hayatta kalmak için savaşırlar. Oyuncular ada içerisinde silahlar, ekipmanlar ve diğer kaynakları bulabilirler. Apex Legends, oyunculara diğer battle royale oyunlarından farklı olarak karakter sınıfları sunar. Her sınıfın benzersiz özellikleri ve yetenekleri vardır. Oyuncular, karakterlerini seçerek savaşa katılabilir ve takım arkadaşları ile birlikte oynayabilirler.

Oyuncular oyun içi para birimi kullanarak yeni karakterler, kostümler ve eşyalar satın alabilirler. Apex Legends ayrıca düzenli olarak güncellenir ve yeni haritalar, silahlar, karakterler ve diğer özellikler eklenir.

Red Dead Online

Red Dead Online, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve Red Dead Redemption 2’nin bir parçası olarak sunulan bir çevrimiçi çok oyunculu aksiyon-rol yapma oyunudur. Oyuncular, batıda vahşi bir dünyada serbestçe dolaşabilir, görevleri tamamlayabilir, avcılık yapabilir, haydut çeteleriyle mücadele edebilir ve diğer oyuncularla etkileşime geçebilir.

Oyun, oyuncuların karakterlerini özelleştirmelerine olanak tanır ve farklı kıyafetler, silahlar ve aksesuarlar satın almalarını sağlar. Oyuncular, düzenli olarak güncellenen sezonlarda ve etkinliklerde yeni öğeler kazanabilirler.

Red Dead Online, arkadaşlarınızla birlikte çete oluşturmanıza ve birbirinizle iletişim kurmanıza olanak tanır. Çeteler, çeşitli aktiviteler yapabilir ve rekabetçi modlar oynayabilirler. Bu nedenle oldukça sevilen bu oyuna da listemizde yer vermek istedik. Eğer siz de PUBG benzeri bir oyun arıyorsanız Red Dead Online, oldukça hoşunuza gidecektir.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir